Суспільство, Спорт
  505  5

Українські плавці Романчук і Зевіна стали призерами етапу Кубка світу в Сінгапурі

Українські спортсмени Михайло Романчук і Дарина Зевіна завоювали медалі етапу Кубка світу з плавання, який проходить у Сінгапурі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA.

Романчук виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем. Українець фінішував із результатом 3 хвилини 40.64 секунди, випередивши на 26.81 секунди британця Джеймса Гая. Третє місце в Пауля Зеллманна з Німеччини.

Дві медалі завоювала Дарина Зевіна. Українка стала другою на дистанції 200 метрів на спині, показавши результат 2 хвилини 02.72 секунди. Своїй головній суперниці Катінці Хоссу з Угорщини Зевіна програла трохи більше секунди. Результат угорки - 2: 01,66.

"Бронзу" Зевіна виграла на дистанції 50 метрів на спині. З результатом 26.47 секунди вона поступилася Хоссу (26,21) і переможниці запливу Емілі Сібойм з Австралії (26,18).

Також читайте: Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 завоювала срібні медалі чемпіонату світу