EN|RU|UK
 Політика України
  9715  76

 Нардеп від "Опоблоку" Омельянович зазначив у е-декларації 45 земділянок, про які "забув" у письмовій декларації, - Шабунін

Нардеп ("Опоблок") Денис Омельянович в е-декларації 2015 року зазначив на 45 земельних ділянок більше, ніж у письмовій декларації за цей рік.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав глава правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає Цензор.НЕТ.

"Кримінальна відповідальність за брехню в електронній декларації позитивно впливає на пам'ять народних депутатів. Депутат Омельянович ("Опоблок") у паперовій декларації за 2015 р. вказав лише 7 земельних ділянок, а в декларації електронної (брехня в якій - два роки в'язниці) за той ж 2015 рік - земельних ділянок вже ... 52 шт. Дива та й годі, правда? Треба патентувати новий лікарський засіб для поліпшення пам'яті чиновників. Виправдання народних депутатів про "неможливість подати е-декларацію" лежить десь у цій же площині", - розповів він.

омельянович
Письмова декларація, подана нардепом ("Опоблок") Денисом Омеляновичем за 2015 рік.

А вже в е-декларації за той же 2015 рік нардеп Омельянович вказав вже 52 земельні ділянки:омельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияомельянович е-декларацияКоментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору