883  6

Українець Романчук виграв третє "золото" на етапах Кубка світу з плавання

На етапі Кубка світу з плавання в Токіо (Японія) Михайло Романчук завоював "золото", а Дарина Зевіна - бронзу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, сьогодні українець був найсильнішим на дистанції 400 метрів вільним стилем. Романчук подолав дистанцію за 3 хвилини 39,67 секунди, випередивши Юкі Коборі з Японії на 2,78 секунди. Бронза - у ще одного представника Японії Кацухіро Мацумото.

У свою чергу Зевіна на дистанції 200 метрів на спині фінішувала третьою з результатом 2 хвилини 02.71 секунди. Українка програла угорці Катінці Хоссу (2:01.72) та Емілі Сібойм з Австралії (2:02.27).

Етап Кубка світу в Японії проходить 25-26 жовтня.