EN|RU|UK
 Політика України
  1954  14
Матеріали за темою:

 "Не намагайтеся вирішувати передвиборчі внутрішньополітичні справи за рахунок України", - Лінкявічус закликав Нідерланди завершити ратифікацію Угоди про асоціацію

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус закликає Нідерланди завершити процес ратифікації Угоди про асоціацію Європейського Союзу з Україною.

Про це йдеться в повідомленні МЗС Литви, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Згідно з ним, 25 жовтня в Гаазі (Нідерланди) Лінкявічус відвідав Палату представників голландського парламенту, де зустрівся з членами комітетів з європейських і закордонних справ, щоб обговорити можливість продовження процесу ратифікації Угоди про асоціацію "Україна - ЄС".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення щодо ратифікації Нідерландами договору про асоціацію Україна-ЄС буде ухвалене до листопада, - прем'єр Рютте

"У міру того, як голландські виборці відкинули Угоду про асоціацію "Україна - ЄС" на референдумі 6 квітня 2016 року, міністр закордонних справ Литви закликав голландський уряд і парламент знайти відповідне рішення для завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", - сказано в повідомленні.

Лінкявічус наголосив на важливості Угоди про асоціацію для країн-членів Євросоюзу та України.

"Міністр закордонних справ Литви закликав депутатів не намагатися вирішувати передвиборчі внутрішньополітичні справи Нідерландів за рахунок України", - наголошується в повідомленні.

Лінкявічус також зазначив, що основна мета угоди полягає в зміцненні зв'язків Євросоюзу з Україною в галузі торгівлі, щоб допомогти Україні здійснити реформи у сфері верховенства закону та боротьби з корупцією, розробити стандарти ЄС, засновані на сприятливому середовищі для бізнесу, що сприятиме зміцненню конкурентоспроможності України.

Також читайте: Ситуація з угодою про асоціацію між ЄС і Україною не викликає оптимізму, - прем'єр Нідерландів Рютте

"З початку тимчасового застосування Угоди про асоціацію станом на 1 січня 2016 року товарообіг між Україною та ЄС збільшився на 11% протягом першої половини 2016 року порівняно з аналогічним періодом у 2015 році, експорт ЄС в Україну збільшився на 18%, в той час як за той же період голландський експорт в Україну виріс на 24%", - сказав Лінкявічус.

Відзначається, що в ході візиту Лінкявічус також обговорив із міністром закордонних справ Нідерландів Бертом Кундерсом питання двостороннього співробітництва та проблеми процесу ратифікації Угоди про асоціацію України та ЄС.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору