Суспільство, Спорт
  1678  7

Українець Романчук виграв шосте за тиждень "золото" на етапах Кубка світу з плавання

Український плавець Михайло Романчук завоював в неділю, 30 жовтня, чергову золоту медаль на етапі Кубка світу в Гонконзі на дистанції 1500 м вільним стилем.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Рівненчанин показав результат 14 хвилин 18,53 секунди, випередивши угорця Гергелі Гюрта (14.43,61) і американця Ендрю Джозефа Абруццо (15.04,42).

Напередодні Романчук був першим в Гонконзі на 400-метрівці вільним стилем, а всього український плавець має шість перемог на Кубку світу за тиждень. На попередніх етапах в Сінгапурі і Токіо він завоював по дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів.

Киянка Дарина Зевіна була в Гонконзі третьою на дистанції 100 м на спині (57,92 сек.), вже традиційно поступившись олімпійській чемпіонці угорці Катінці Хоссу (56,30) і австралійці Емілі Сібом (56,82).