EN|RU|UK
 Політика України
  4012  83

 "Е-декларації мають привести і до кримінальних проваджень, і до добровільно-примусових відставок політиків", - Єгор Соболєв

Запуск системи електронного декларування повинен привести до відставок і кримінальних проваджень стосовно політиків і посадовців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це голова антикорупційного комітету, народний депутат Єгор Соболєв сказав в ефірі 112 Україна.

З його слів, нещодавно створені антикорупційні органи будуть відповідальніше підходити до виконання поставлених перед ними цілей і завдань.

"Суспільство набагато сильніше, ніж всі ці корупціонери разом узяті. Плюс у нас тепер є легальні інструменти: і є стаття про незаконне збагачення, ми її переписали так, що тепер на чиновникові тягар відповідальності доводити, що його майно придбано законним шляхом. Є антикорупційне бюро й антикорупційна прокуратура, які набрано переважно з молодих людей, і які, я думаю, не хочуть повторювати долю прокурорів ГПУ, слідчих МВС і СБУ. І головне - є зовсім інше вимогливе суспільство. Я певен, що електронні декларації мають привести і до кримінальних проваджень, і до добровільно-примусовим відставок політиків і до того, що на виборах люди менше помилятимуться", - зазначив Соболєв.

Читайте також: У процесі функціонування системи е-декларування виявлено проблеми двох типів, - Корчак
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору