EN|RU|UK
 Політика України
  6437  96

 Керівником Маріупольського порту може стати Ляшов, який віддав РФ судно "Олександр Черноусов", - журналіст

Керівником держпідприємства "Маріупольський морський торговельний порт" може стати Дмитро Ляшов, під керівництвом якого Азовський судноремонтний завод втратив судно "Олександр Черноусов", яке ходить під російським прапором.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав журналіст і громадський діяч Артем Рудомьоткін.

За словами активіста, раніше Дмитро Ляшов близько року працював керівником Азовського судноремонтного заводу. У березні 2016 отримав від Фонду державного майна попередження про те, що в судна "Олександр Черноусов" закінчився термін оренди і воно має повернутися на територію України.

"Судно "Олександр Черноусов" перебуває в державній власності й на балансі ТОВ "Судноремонтний завод" (СРЗ), але плаває під російським прапором і працює на території Новоросійської військово-морської бази. Грошові кошти від оренди судна надходять на офшорні рахунки. Чому сьогодні до цієї справи посилений інтерес? Тому що колишній керівник судноремонтного Ляшов націлився на посаду керівника Маріупольського торгового порту", - пише Рудомьоткін.

Активіст упевнений, що такій людині не можна довірити ще одне стратегічне для держави підприємство - Маріупольський порт.

Усього в конкурсі на посаду керівника Маріупольського морського торгового порту беруть участь 6 осіб. Результати стануть відомі 10 листопада.

порт мариуполь

порт мариуполь

порт мариуполь

порт мариуполь

порт мариуполь

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору