EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1233  8

 Якщо ЄС не зможе завершити процес ратифікації асоціації з Україною, то це буде поганим сигналом для країн "Східного партнерства", - посол Польщі Пєкло

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що нездатність Європейського Союзу завершити процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною стане сигналом для всіх країн "Східного партнерства" (Грузія, Білорусь, Молдова, Азербайджан, Вірменія) про те, що ЄС не заслуговує на довіру.

"Це було б дуже поганим знаком для всіх країн "Східного партнерства", якщо Європейський Союз не зможе завершити процес ратифікації Угоди про асоціацію. Це було б сигналом, що ЄС не заслуговує на довіру. Я думаю, що буде знайдено рішення, як розібратися з цим нідерландським референдумом", - сказав Я.Пєкло в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

На думку посла, ситуацію, що склалася, може дати додаткову мотивацію для ЄС скасувати візи для України.

"Ситуація з Нідерландами, деякою мірою, може допомогти у скасуванні віз", - вважає Я. Пєкло.

Дипломат також зазначив, що у ЄС немає іншого виходу, крім як ухвалити рішення про візову лібералізацію для українців.

"Якщо цей візовий режим буде збережений і надалі, то це викличе розчарування в українському суспільстві. З боку ЄС це буде виглядати, як крок назад ... Я думаю, що це (скасування віз. - Ред.) буде зроблено, тому що немає іншого виходу", - підкреслив посол.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору