EN|RU|UK
 Політика України
  3753  66
Матеріали за темою:

 Антикорупційна прокуратура повернула в НАБУ проект підозри щодо Охендовського у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, - "Дзеркало тижня"

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повернула в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) проект підозри стосовно голови ЦВК Михайла Охендовського, який виступає одним із фігурантів справи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у своїй статті для "Дзеркала тижня" пише Оксана Денисова.

За її словами, Охендовський згадується в документах "чорної каси" регіоналів п'ять разів. "Детективи бюро чітко відстежили, що одна з виплат Охендовському на суму 15 тис. дол. за датою співпала з днем ​​отримання ним такої ж суми на особистий рахунок, після чого голова ЦВК нібито витратив їх за кордоном", - зазначає автор.

За словами Денисової, САП повернула підозру в НАБУ з вимогою провести економічну експертизу, хоча інформації для повідомлення Охендовському про підозру та початку розслідування було цілком достатньо.

Вона також зазначає, що комунікація між НАБУ і САП сьогодні здійснюється через Генпрокуратуру. "Подібні цим відповіді спонукають керівництво НАБУ у відносинах із САП тотально перейти від передачі до виключно офіційного листування, але проблема в тому, що в антикорупційного прокурора досі немає власної повноцінної канцелярії, і листування з ним йде через ГПУ. А це в умовах схильності Різницької до "справоцензурування" матиме свої специфічні наслідки", - зазначила Денисова.


Нагадаємо, 31 травня нардеп Сергій Лещенко (БПП) і журналісти Севгіль Мусаєва-Боровик і Антон Марчук опублікували , за їхніми словами, частину документів з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів за друге півріччя 2012 року. Згідно з оприлюдненими матеріалами, ПР витратила на політичну корупцію за той період $ 66 млн.

Раніше про передачу матеріалів з так званої чорної каси Партії регіонів в Національне антикорупційне бюро заявив колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору