944  12

Українські велосипедисти Басова і Винокуров виграли два "золота" на етапі Кубка світу

Українські спортсмени Любов Басова і Андрій Винокуров завоювали дві золоті медалі на другому етапі Кубка світу з велотреку, який проходить у нідерландському Апелдорні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на XSport, чемпіонка Європи в кейріне Любов Басова знову перемогла в цій дисципліні, показавши результат 11,913 секунди, випередивши на 0,014 секунди бельгійку Нікі Дегренделе.велосипедисты

Андрій Винокуров став переможцем у спринті, в фіналі випередивши поляка Каміла Кучиньського, якому програв у півфіналі на попередньому етапі Кубка світу в Глазго.

велосипедисты

Також читайте: Українська жіноча команда з фехтування на шпагах завоювала "золото" на етапі Кубка світу. ФОТО