EN|RU|UK
 Політика України
  1594  41

 Гаазький трибунал продовжить вивчати можливість відкриття справи за злочинами проти Євромайдану: "Канцелярія прокурора отримала нові відомості"

Міжнародний кримінальний суд (Гаазький трибунал, Нідерланди) вирішив продовжити розгляд можливості розслідування злочинів проти активістів Євромайдану.

Про це йдеться в щорічному звіті попереднього розслідування прокурора МКС Фату Бенсуда, оприлюдненому 14 листопада, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

У ньому наголошується, що за підсумками 2015 року прокуратура суду не виявила в злочинах проти Євромайдану ознак системності і поширеність.

"Тим не менш, канцелярія прокурора зазначає, що в рамках подій на Майдані Незалежності в Києві мали місце випадки серйозного порушення прав людини, і висловила готовність переглянути свій попередній аналіз у світлі будь-яких нових відомостей. У жовтні 2016 року канцелярія прокурора отримала подальші відомості , які будуть уважно розглянуті", - сказано у звіті.

Таким чином, прокуратура МКС вирішила продовжити розгляд можливості відкриття справи за злочинами проти активістів Євромайдану.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору