EN|RU|UK
 Політика України
  1350  6

 Румунія готова до практичного втілення українсько-румунських проектів у рамках трастового фонду НАТО, - посол Цуркану

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов і посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану обговорили перспективи подальшого розвитку двостороннього співробітництва в оборонній сфері та висловили задоволення динамікою військово-політичного діалогу в поточному році.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

Долгов подякував румунській стороні за підтримку України в процесах європейської та євроатлантичної інтеграції, яку Румунія демонструє на світовій політичній арені.

Долгов запевнив румунського посла, що українська сторона готова до відвертого діалогу з Румунією щодо поглиблення двостороннього та регіонального співробітництва.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Румунія і Європа зацікавлені в надійному проєвропейському партнері - Україні, - Міністр національної оборони Румунії

"Схожість стратегічних орієнтирів України і Румунії є хорошою підставою для розвитку і зміцнення відносин між нашими державами на основі європейських демократичних цінностей", - запевнив Долгов.

Обидві сторони відзначили, що готові до поглиблення співпраці у військово-технічній сфері між українськими та румунськими військовими, а регулярні контакти можуть стати "доброю традицією", яка дозволить підтримувати позитивну динаміку цього процесу.

Румунська сторона наголосила на готовності до практичного втілення українсько-румунських проектів, зокрема в рамках трастового фонду НАТО.

Також читайте: НАТО опрацьовує запит України про приєднання до програми посилених спроможностей, - Міноборони

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору