EN|RU|UK
 Політика України
  1251  46

 Поки що в нас з Росією немає єдиного бачення "дорожньої карти" щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, - Клімкін

Міністерство закордонних справ заявляє про відсутність єдиної позиції з Росією щодо плану заходів з імплементації домовленостей, досягнутих у Мінську (Білорусь).

Про це журналістам повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

"Щодо дати були тільки попередні консультації, були пропозиції стосовно 29, 30 (листопада), але кінцевої дати немає ... Ми ведемо консультації з нашими німецькими та французькими партнерами. Поки що у нас немає єдиного бачення з Росією цієї "дорожньої карти"" , - сказав він.

За словами Клімкіна, Росія проти ключових моментів, що дозволяють визначити модальність майбутніх виборів, які повинні бути вільними, чесними і відповідати критеріями Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Як повідомлялося, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (Україна - Організація з безпеки і співпраці в Європі - Росія), координатор виборчих і парламентських програм громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська допускає підготовку декількох проектів плану заходів з імплементації домовленостей, досягнутих у Мінську, від усіх сторін до кінця листопада.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору