EN|RU|UK
 Політика України
  9122  137

 "Відповідальність російської сторони за розв'язану агресію проти України обов'язково настане", - МЗС про вихід РФ з-під юрисдикції Гаазького трибуналу

Терміновий вихід Росії з-під юрисдикції Міжнародного кримінального суду (Гаазький трибунал, Нідерланди) можливо, пов'язаний з доповіддю прокурора Гаазького трибуналу щодо агресії РФ у Криму і на Донбасі.

Про це у своєму Твіттері написала речник МЗС України Мар'яна Беца, передає Цензор.НЕТ.

"Росія має намір вийти з Римського статуту. Ще й дуже терміново. Особливо в контексті недавньої доповіді Міжнародного кримінального суду, де зафіксовані її злочини. Відповідальність російської сторони за розв'язану агресію проти України обов'язково настане. Рано чи пізно", - заявила вона.

15 листопада стало відомо, що прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда у своєму звіті за попереднім розслідуванням української справи визнала ситуацію на території Криму і Севастополя рівнозначною міжнародному збройному конфлікту між Україною і Російською Федерацією, яка, відповідно, підпадає під дію Римського статуту. У документі дії Росії на півострові в березні 2014 року визнано окупацією.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
   
 
 
 вгору