EN|RU|UK
 Політика України
  1297  14

 Від початку року контракт із ЗСУ уклали вже майже 64 тисячі військовослужбовців, - Міноборони

У Збройних Силах України планують збільшити питому вагу військовослужбовців за контрактом до 80% від чисельності рядового, сержантського і старшинського складу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони України, про це заявив заступник міністра оборони України Олег Шевчук.

"Від початку року контракт з українським військом уклали вже майже 64 тисячі військовослужбовців, з яких близько 7200 - це офіцери", - сказав він.

Шевчук зазначив, що питому вагу військовослужбовців за контрактом у ЗСУ планують поступово збільшити до 80% від чисельності рядового, сержантського і старшинського складу.

"Під час розподілу контрактників пріоритет буде віддано комплектуванню посад молодших командирів, бойових посад у складі екіпажів і розрахунків, а також інших посад, що визначають бойову здатність підрозділів. Водночас військовослужбовці строкової служби будуть комплектувати небойові військові частини і підрозділи забезпечення частин бойового складу" , - додав заступник міністра.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Ухвалення законопроекту №5337 дасть можливість звільнитися бійцям ЗСУ, які підписали "безстрокові" контракти, - Булатов. ВІДЕО

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору