EN|RU|UK
 Політика України
  4650  98
Матеріали за темою:

 Більшість переселенців не хочуть повертатися на Донбас: проблема з короткострокової переросла в соціальну і загальнодержавну, - Тука

Згідно з останніми соціологічними дослідженнями, близько 80% переселенців не хочуть повертатися назад на Донбас.

Про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука сьогодні під час дискусії "Урядова програма переселенців: сильні та слабкі сторони", передає Цензор.НЕТ із посиланням на ОстроВ.

"За останніми соціологічними даними, які нам надали ... близько 75-80% опитаних людей відповіли негативно на питання, чи є у них бажання повертатися на непідконтрольні території", - сказав він.


Таким чином, зазначив Тука, проблема переселенців з короткострокової переросла в соціальну і загальнодержавну проблему.

"Я повинен підтвердити ті висновки, які отримав від міжнародних експертів, що якщо ситуація не змінюється упродовж 2-3 років, то більшість тих людей, які є вимушеними переселенцями, у будь-якій країні світу асимілюється на новій малій Батьківщині і у них не виникає бажання повернутися на стару малу Батьківщину, навіть після її звільнення", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Єдина база даних внутрішньо переміщених осіб не відповідає потребам Міністерства з питань окупованих територій, - Тука
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору