EN|RU|UK
 Суспільство
  3615  34

 На осучаснення пенсій потрібно близько 50 мільярдів гривень. Цього року на це не вистачило коштів, - Рева

Процес осучаснення пенсій відбудеться автоматично для всіх громадян, кому перерахунок не робили з 2012 року, після ухвалення відповідного рішення Верховної Ради.

Про це Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час прямої телефонної лінії з читачами газети "Факти і коментарі", передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Мінсоцполітики.

Для втілення цього наміру потрібно близько 50 мільярдів гривень.

За словами міністра, для того, щоб отримати фінансовий ресурс для перерахунку пенсій, спочатку підняли рівень заробітних плат у бюджетній і небюджетній сферах.


"Заплановане підвищення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень дозволить за рахунок відрахувань до Пенсійного фонду накопичити фінансовий ресурс для подальшого перерахунку пенсій", - сказав Рева.

Зараз чиновники розробляють законопроект, який дозволить не тільки осучаснити пенсії, а й, переконаний Рева, провести глибоку пенсійну реформу в цілому. За його словами, осучаснення пенсій планували цього року, але на це не вистачило ресурсів.

"Тому це завдання ми плануємо вирішити у 2017 році", - сказав Рева.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Підвищувати пенсійний вік можна після збільшення середньої тривалості життя в Україні, - Розенко
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору