16131  93

"Динамо" розгромило турецький "Бешикташ" в останньому турі Ліги Чемпіонів

Футбольний клуб "Динамо" (Київ) обіграв "Бешикташ" (Туреччина) з рахунком 6:0 у шостому матчі групового турніру Ліги Чемпіонів УЄФА 6 грудня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Фанати "Динамо" і "Бешикташа" побилися в Києві. Соцмережі пишуть про сотні учасників і десятки поранених (оновлено). ФОТО+ВІДЕО

Авторами голів у складі "Динамо" стали Артем Бесєдін (9 хвилина), Андрій Ярмоленко (30 хвилина, з пенальті), Віталій Буяльський (32 хвилина), Хатчінсон (45 хвилина, автогол), Сергій Сидорчук (60 хвилина), Жуніор Мораеш (77 хвилина).

За підсумками групового раунду в групі В перше місце посіло "Наполі" з 11 очками, "Бенфіка" - друге з 8 очками, "Бешикташ" - третє із 7 очками, а "Динамо" - останнє місце з 5 очками.

Також читайте: На уболівальників київського "Динамо" напали в Неаполі: двох людей поранено ножем

Таким чином "Динамо" припиняє свій виступ в єврокубках сезону 2016/2017.