EN|RU|UK
 Політика України
  735  21

 Введення збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбас - найважливіша умова для прогресу у політичній частині "Мінська", - Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає введення збройної поліцейської місії Організації з безпеки і співпраці в Європі на Донбас умовою для прогресу у політичній частині досягнутих у Мінську (Білорусь) домовленостей.

Про це він сказав під час виступу на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ в Гамбурзі (Німеччина), передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

"Що нам потрібно додатково - це збройна поліцейська місія, розгорнута на всій території, що постраждала від конфлікту, включаючи державний кордон. Це є однією з найважливіших передумов для прогресу на політичному напрямку "Мінських домовленостей", - сказав він.

Клімкін також зазначив, що позиція про постійний моніторинг і контроль ОБСЄ українсько-російського державного кордону закріплена в "Мінських домовленостях", тобто узгоджена Україною і Росією і повинна бути реалізована.

Міністр подякував спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ, яка діє на Донбасі, за роботу.

Як повідомлялося, Клімкін вважає неприпустимою і такою, що суперечить "Мінським домовленостями", позицію Росії щодо припинення вогню на Донбасі лише після досягнення політичних компромісів з Україною.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору