EN|RU|UK
 Політика України
  6835  159
Матеріали за темою:

 Україна в питанні "безвізу" стала заручницею боротьби за владу в ЄС, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Україна в питанні безвізу стала заручницею боротьби за владу між Європейським парламентом і Радою ЄС.

Такою думкою він поділився з українськими журналістам на полях міністерської зустрічі ОБСЄ в Гамбурзі, яка проходить 8-9 грудня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Проблема на одному рівні полягає в тому, що Європарламент і Європейська Рада так сказати боролися за владу, щоб показати, хто більше або не менше, принаймні, робить для європейських громадян", - сказав Клімкін.

Другий момент, за його словами, пов'язаний з національним рівнем, із ситуацією з міграцією, терактами і майбутніми виборами. А також те, що у багатьох у головах залишається зв'язка безвізового режиму не тільки для України і для Грузії, але і для Туреччини. "Це питання теж закрите", - уточнив міністр.

Тепер, залишається низка технічних голосувань, за словами Клімкіна, їх п'ять. "На сьогодні це вже питання абсолютно не політики, це питання технічне й організації голосувань", - вважає він.

Дипломат сподівається, що вдасться швидко вийти на голосування в Європарламенті і почати так званий тріалог - дискусію між Єврокомісією, Радою ЄС та Європарламентом.

Павло Клімкін зауважив, що настрій у зв'язку з новинами з Брюсселя був дуже піднесеним у четвер і в Гамбурзі. "І ЄС радіє цьому не менше, ніж ми", - говорить він.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
   
 
 
 вгору