EN|RU|UK
 Суспільство
  2277  16

 Вибори на дільниці в Запорізькій області можуть визнати недійсними, - спостерігач

У Запорізькій області, на виборчій дільниці №230024 (село Осипенко в Бердянському районі), вибори в об'єднаній територіальній громаді можуть бути визнані недійсними.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив координатор спостереження за виборами в Запорізькій області Громадянської мережі "Опора" Дмитро Арабаджиєв.

"Сьогодні на виборчій дільниці №230024 (село Осипенко, Осипенківська громада, Бердянський район) спостерігачі мобільної групи "Опора" виявили порушення у вигляді видачі виборцям бюлетенів для голосування за кандидатів до сільської ради не за округом проживання. На момент фіксації порушення спостерігачами за такими, - виданими не у відповідності з округом виборця бюлетенями, - проголосувало вже 10 осіб. Якщо до моменту завершення процесу голосування кількість тих, хто проголосував таким чином, перевищить 5% від тих, які взяли участь у голосуванні, вибори на цій дільниці можуть бути визнані недійсними", - сказав він.

За його словами, за фактом виявлених порушень спостерігачі склали відповідний акт, який передали голові виборчкому.


Нагадаємо, 18 грудня в Україні почалося голосування на перших місцевих виборах у 144 об'єднаних територіальних громадах. За результатами голосування буде обрано 76 сільських і селищних голів, 21 міський голова, місцеві ради і 1 староста.


Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору