EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  72495  869

 "Україну розділити. Кілька мільйонів тих, кого не можна виправити, потрібно ліквідувати або вигнати. Українську мову заборонити", - російський економіст і публіцист Хазін. ВIДЕО

Територію України необхідно розділити на три частини, а не лояльних до російської агресії українців ліквідувати або виселити.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, саме такі дії РФ в Україні назвав доцільними російський економіст і публіцист Михайло Хазін.

"Якщо ми хочемо зберегти Україну цілою, але лояльною до Росії, то тоді потрібно повертати Донбас зі зміною керівництва в Києві. Далі ситуація банальна. Починається контрпропаганда. Населення насправді не в захваті там. Так, там є, грубо кажучи, кілька мільйонів тих, яких не можна виправити, але їх треба частково ліквідувати, а частково вигнати. Інший варіант: потрібно цю територію розчленувати ... Новоросія повинна увійти в Росію областями. З повною денацифікацією, деукраїнізацією. З повною забороною українського шрифту, текстів, передач українською мовою, викладання українською. Коротше кажучи, повністю. Київ і північна частина України - повинні стати аграрною державою ... без армії і промисловості ... западенці - чотири і п'ять областей, їх потрібно віддати Польщі", - сказав Хазін.

Завантаження відео...
Також дивіться: "Нам мало Криму! Всіх хохлів до складу Росії!", - мітинг російських націоналістів у Москві. ВИДЕО
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
   
 
 
 вгору