EN|RU|UK
 Політика України
  12434  231

 "Якщо ми не проголосуємо це питання, то може піднятися бунт співробітників Верховної Ради", - Ігор Луценко про підвищення зарплат у ВР

Фракція "Батьківщина" планує голосувати за кошторис Верховної Ради, в якій одним з пунктів є підвищення зарплат депутатам.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ розповів нардеп ("Батьківщина") Ігор Луценко.

За його словами, підвищення зарплат депутатам буде незначним.

Луценко пояснив, що значне підняття зарплат буде стосуватися помічників депутатів і працівників апарату ВР.

"Якщо ми не проголосуємо це питання, то може піднятися бунт співробітників Верховної Ради, які, природно, працюють за гроші, а не за якісь політичні дивіденди", - підкреслив політик.

Луценко розповів, що це питання досить довго дискутувалося в парламенті. "З'ясувалося, що він законодавчо недоурегульовано. У тих, хто підписує відомості на зарплату помічника у разі незатвердженого кошторису, потім можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами, так як на сьогодні для таких дій недостатньо повноважень. Тому щоб не підставляти ні себе, ні керівництво парламенту, нам потрібно проголосувати", - додав нардеп.

Нагадаємо, проектом постанови №5573, який ВР має намір розглянути сьогодні, пропонується збільшити з 1 січня 2017 року посадовий оклад голови Ради до 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (один такий мінімум сьогодні становить 1,6 тис. гривень, тобто 32 тис. гривень) і членів комітетів Ради, якими є більшість депутатів, - до 16,2 таких мінімумів (25 920 гривень). Цією ж постановою пропонується затвердити кошторис витрат на діяльність Ради в сумі 1 128 399 400 гривень на 2017 рік.Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
   
 
 
 вгору