EN|RU|UK
 Політика України
  3799  57

 МЗС обурений висловами французького політика Ле Пен про окупацію Криму, "нікчемними як з історичної, так і правової точок зору"

Міністерство закордонних справ України висловило обурення черговими висловлюваннями Марін Ле Пен з приводу Криму і наголосило, що твердження такого зразка є нікчемними як з історичної, так і з правової точок зору.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційному коментарі МЗС.

У МЗС зазначають: "Франція та уся міжнародна спільнота висловили підтримку територіальній цілісності України і засудили незаконну окупацію Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та м.Севастополь та серйозні порушення прав людини на окупованих територіях.

Підтримка окупації Криму та визнання його анексії - це не лише зневажання Статуту ООН та основоположних принципів міжнародного права, але й стимулювання держави-окупанта до подальших злочинних дій стосовно місцевого населення.

Впевнені, що висловлювання будь-якого відповідального політика та кандидата на посаду Президента мають ґрунтуватися на повазі до міжнародного права, суверенітету та територіальної цілісності інших держав, а не слугувати інтересам третьої сторони, яка здійснює політику агресії та окупації".

Також читайте: Кандидат у президенти Франції Ле Пен має намір визнати Крим частиною Росії в разі перемоги на виборах
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору