EN|RU|UK
 Суспільство
  2971  24

 Визначено лауреатів загальнонаціональної програми "Людина року-2016"

21-ша Загальнонаціональна програма "Людина року" визначила володарів міжнародних та спеціальних премій у 2016 році, а також повідомила імена номінантів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Генеральній дирекції загальнонаціональної програми.

"17 січня 2017 р. підведено остаточні підсумки експертного опитування за 2016 рік, і представлені громадськості імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення в 2016 році визначені лауреатами 21-ї загальнонаціональної програми "Людина року-2016"в 19 професійних номінаціях Програми", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Кабмін схвалив заснування держпремії ім. Грушевського за найкращі наукові видання з історії України

Церемонія вручення премії цього року відбудеться в стінах Національного академічного театру опери та балету ім. Т. Шевченка 25 березня 2017 року.

"Міський голова року"

1. БОВА Юрій - Міський голова м. Тростянець

2. ПАНКОВ Андрій - Міський голова м. Краматорськ

3. СУХОМЛИН Сергій - Міський голова м. Житомир

"Промисловець року"

1. БЕРГЕМАН Геннадій - Генеральний директор ПАТ "Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім.Петровського"

2. МІРОШНИК Ірина - Голова правління ВАТ "Укрпластик"

3. ЧЕРНЯК Роман - Генеральний директор ПАТ "Авто КрАЗ"

"Підприємець року"

1. МИХАЙЛИШИН Петро - Генеральний директор національної мережі ТЦ "Епіцентр К"

2. СИНЮК Борис - Директор ТОВ "Карпатигаз"

3. ТЕЛЮЩЕНКО Іван - Генеральний директор ТОВ "Керамейя"

"Менеджер року"

1. ДІДЕНКО Світлана - Генеральний директор ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"

2. ЛИЗАНЕЦЬ Михайло - Генеральний директор ТОВ "Манівео швидка фінансова допомога"

3. МІНЕНКО Яна - Голова правління АТ "Рено Україна"

"Фінансист року"

1. ВОЇНОВА Людмила - Голова Правління ПАТ "АСВІО БАНК"

2. МОРОХОВСЬКИЙ Вадим - Голова Правління ПАТ "Банк Восток"

3. ПОНОМАРЕНКО Віктор - Голова Правління ПАТ "ПроКредит Банк"

"Національна торговельна марка року"

1. ТМ "ECO FOOD"

2. ТМ "ROZETKA"

3. ТМ "КОРОЛІВСЬКИЙ СМАК"

"Лідер логістичної галузі року"

1. Група компаній "ПРАЙМ" - Генеральний директор Дмитро Льоушкін

2. Компанія "ПАН Логістик" - Директор Олександр Петренко

3. Компанія "УВК Україна" -Генеральний директор Володимир Старостін

"Інвестиція року"

1. Інвестиційні проекти компанії "SATURN"

2. Інвестиційні проекти компанії "UNILIVER УКРАЇНА"

3. Інвестиційні проекти компанії "BUNGE УКРАЇНА"

"Житловий комплекс року"

1. ЖК "ЛІСОВИЙ КВАРТАЛ"

2. ЖК "ПІОНЕРСЬКИЙ КВАРТАЛ"

3. ЖК "НОВА БУЧА"

"Аграрій року"

1. ДУШЕЙКО Андрій - Директор СТОВ "Дніпро"

2. ІЛЬЧЕНКО Віталій - Генеральний директор "Компанії "Укравіт"

3. СПІВАК Олександр - Директор ТОВ "Старокостянтинівцукор"

"Лідер ресторанного бізнесу року"

1. ЗАПОРОЖЕЦЬ Дмитро - власник мережі ресторанів "First Line Group"

2. КАФА Усама - власник мережі ресторанів "L'Kafa"

3. САВІЛОВ Олександр - власник мережі ресторанів "Salateira"

"Лідер туристичної галузі року"

1. Туристичний оператор "ANEX TOUR"

2. Туристичний оператор "CORAL TRAVEL"

3. Туристичний оператор "ІDRISKA TOUR"

"Лідер цифрової галузі року"

1. IT-компанія INOVECS - засновник і керівник Алекс Луцький

2. IT-компанія GlobalLogic Україна - керуючий директор - Ігор Бєда

3. Інтернет-компанія "GEPUR" - засновник і керівник Катерина Садовська

"Телевізійний журналіст року"

1. ВІТВИЦЬКА Соломія (ТК "1+1")

2. ГОЛОВАНОВ Василь (ТК "112 Україна")

3. ПАНЮТА Олег (ТК "Україна")

"Інформаційно-новинний телеканал року"

1. Телеканал BUSINESS

2. Телеканал NEWS ONE

3. Телеканал "ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ"

"Інтернет-медіа року"

1. Інтернет - сайт "KORRESPONDENT.NET"

2. Інтернет - видання "OBOZREVATEL.COM"

3. Інтернет - сайт "TCN.UA"

"Митець року"

1. БАРИШЕВСЬКИЙ Антоній - піаніст, соліст Національної філармонії України, лауреат численних міжнародних фестивалів

2. БОГОМАЗОВ Дмитро - театральний режисер, Заслужений діяч мистецтв України

3. СОЛОВ'ЯНЕНКО Анатолій - художній керівник Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Шевченка, Народний артист України

"Спортсмен року"

1. ВЕРНЯЄВ Олег - Олімпійський чемпіон та Чемпіон Світу 2016 р. зі спортивної гімнастики

2. КУЛІШ Сергій - срібний призер Олімпійських ігор 2016 р. з кульової стрільби

3. ЧЕБАН Юрій - Олімпійський чемпіон 2016 р. з веслування на каное

"Нова генерація року"

1. ДЕНИСЕНКО Наталія - популярна актриса театру та кіно

2. ЗИКОВ Валентин - доктор, пластичний хірург

3. МАРЧУК Ірина - дизайнер, засновниця будинку моди і бренду "Ірина Марчук"

У лауреатському переліку двадцять першої загальнонаціональної програми "Людина року - 2016" представлені 12 регіонів України (Дніпропетровська обл., Донецька обл., Житомирська обл., Кіровоградська обл., м. Київ, Київська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Сумська обл., Харківська обл., Хмельницька обл., Черкаська обл.)

Також були визначені Міжнародні та спеціальні премії загальнонаціональної програми "Людина року".

1. "Міжнародна премія в галузі суспільно-політичної діяльності" - Президент Словацької Республіки Андрей КІСКА

2. "Міжнародна премія в галузі дипломатії" - Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської республіки в Україні - Марюс ЯНУКОНІС

3. Міжнародна премія в галузі розвитку міжнародних економічних відносин - підприємець, меценат і громадський діяч - Голова правління Корпорації "Тяньши" - Лі ЦЗІНЬЮАНЬ

4. "Міжнародна премія "За укріплення культурних контактів і духовне зближення народів" - видатний співак та композитор Фаррух ЗАКІРОВ

5. Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва - Заслужений артист України Васи́ль ПОПАДЮ́К

6. Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва - відома оперна співачка, солістка Віденської опери Зоряна КУШПЛЕР

7. Спеціальна премія ім.Михайла Вороніна "За високий стиль життя" - Народний артист України Ігор ПОКЛАД

8. Спеціальна премія "Енергоефективна Україна" - ЖК "Нова Англія" - забудовник - компанія Royal House





Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору