EN|RU|UK
 Політика України
  3412  87

 У Кабміні заявляють про початок процесу поступового зниження цін на лікарські препарати: деякі вже подешевшали на 15-30%

Почався процес поступового зниження цін на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу і бронхіальної астми, який триватиме до квітня 2017 року, коли стартує програма відшкодування вартості ліків.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі уряду.

"Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, спрямованим на підвищення доступності ліків для громадян, з лютого 2017 року суб'єкти господарювання, які здійснюють виробництво, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу і бронхіальної астми, знизили ціни на ліки в середньому на 15-30%", - йдеться в повідомленні Кабміну.


Наступний етап зниження цін на ці ліки відбудеться в березні. Таким чином, ціни на ліки в Україні буде поступово приведено до рівня цін на ліки в країнах-сусідах (референтних країнах).

Незважаючи на значний обсяг залишків ліків в аптечних мережах, уряд ухвалив рішення про продовження терміну продажу залишків ліків за старими цінами до 1 квітня 2017 року. Нові партії лікарських препаратів, які надійдуть в аптеки з 1 лютого, продаватимуть за новими зниженими цінами.


Поступове зниження цін на ліки дозволить забезпечити комфортний перехід до державного регулювання цін на ліки та впровадження програми відшкодування їх вартості, уникнути дефіциту ліків і незручностей для громадян.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору