EN|RU|UK
 Події
  13247  135

 Окупанти в Криму знищили інститут винограду і вина "Магарач"

Окупаційна влада в Криму ліквідувала Науково-дослідний інститут винограду і вина "Магарач", передавши майно НДІ у "федеральну власність".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомляє близький до окупаційної влади Криму ресурс "Кримінформ".

"Рада міністрів Республіки Крим ліквідувала "Національний науково-дослідний інститут винограду і вина "Магарач" і передала у федеральну власність його майно і майно державної бюджетної установи "Науково-дослідний інститут сільського господарства Криму". Відповідні розпорядження були прийняті сьогодні на виїзному засіданні кримського уряду в Білогірську", - йдеться в повідомленні.

Як випливає з документів так званого уряду, вирішено "передати безоплатно з державної власності Республіки Крим у федеральну власність товарно-матеріальні цінності, що перебувають на балансі ГБУ "Національний науково-дослідний інститут винограду і вина "Магарач" і ГБУ "Науково-дослідний інститут сільського господарства Криму".

При цьому "влада" підрахувала, що майно НДІ "Магарач" і НДІ сільського господарства "сумарно нараховує понад 8 тис. найменувань, серед яких 1 тис. вантузів, 90 тис. пробірок і один шланг для поливу Gerber Plus".

Нагадаємо, навесні 2014 підконтрольна Росії "Кримська самооборона" зайняла державні українські винзаводи, серед яких "Массандра", "Новий світ" і "Магарач". На чолі підприємств окупаційні російські власті не тільки поставили своїх керівників, а й привласнили українські торгові марки кримських вин.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
   
 
 
 вгору