EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  942  39
Матеріали за темою:

 Кабмін сьогодні презентує звіт про свою діяльність за 2016 рік

Кабінет Міністрів на засіданні у вівторок має намір відзвітувати про результати виконання програми діяльності уряду у 2016 році.

Про це йдеться у порядку денному засідання, розміщеному на сайті уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українськi новини.

Звіт на засіданні представить Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Кабмін також має намір схвалити законопроекти про внесення змін до закону "Про дошкільну освіту" щодо розширення можливостей для створення і діяльності дошкільних навчальних закладів різних форм власності та про внесення змін до деяких законів щодо технічного регулювання в сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку й інших технічних засобів негласного отримання інформації, а також кілька інших проектів законів.

Крім того, уряд розгляне проект указу Президента про призначення стипендій Президента для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їхніх тренерів.

Крім цього, Кабмін має намір передати цілісний майновий комплекс державного підприємства "Сумський державний науково-дослідний інститут мінеральних добрив і пігментів" у сферу управління Міністерства освіти і науки.


На засіданні розглянуть деякі питання реалізації договору між урядами України й Польщі про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги та затверджено порядок відшкодування вартості витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань.

Також уряд затвердить перелік земельних ділянок, на яких планують спільне будівництво житла для осіб рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій і членів їхніх сімей.

Крім того, Кабмін розгляне проект акта про введення середньострокового бюджетного планування.

Згідно з порядком денним засідання, також розглянуть кадрові питання.

Початок засідання уряду під головуванням Гройсмана заплановано на 11:00.

Як повідомляли, попереднє засідання Кабміну відбулося 8 лютого.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору