EN|RU|UK
 Політика України
  2010  20

 Створення НАЗК у нинішньому форматі не зовсім виправдано, - Корчак

За словами Корчак, на сьогодні система е-декларування працює.

Таку думку вона висловила в ефірі "112 Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Створення агентства в тому форматі, який ми маємо, не зовсім виправдано. Наприклад, колегіальність ухвалення рішень, колегіальна форма організації праці, коли всі до мене звертаються і говорять, що я керівник органу і несу за всіх відповідальність, але при цьому я не можу пояснити, що ми всі рівноправні, а на мені лежить тільки додаткова організаційна функція і координація їх діяльності", - заявила вона.

За словами Корчак, на сьогодні система е-декларування працює.

"Питання (декларацій. - Ред.) дійсно всіх хвилює, і мене також. Я також дивилася декларації, читала вибірково, не було вже бажання далі переглядати, тому що зрозуміло, що хтось посміявся, як "з Миколаєм". А це народний депутат, який є законодавцем. Я знаю, що хтось щось писав про всяк випадок ... Проблема в тому, що ми превентивний орган, ми не наділені функціями правоохоронного органу. Проводити оперативно-розшукові дії ми не можемо. Виконувати свої функції і перевірку декларацій, моніторинг декларацій, ми повинні здійснювати без втручання в особисте життя. Що це таке - ніхто не знає. Це той випадок, коли Україна свого часу взяла на себе амбітні зобов'язання, тому що як я розумію, європейці не вимагали саме такої кількості декларацій від такої кількості людей, була ідея про декларації топ-чиновників. А у нас все вийшло, як завжди", - прокоментувала Корчак.

Втім, за словами Корчак, на Агентство ніхто не намагається чинити тиск.

"Ні, слава Богу, такого не було (тиску. - Ред.). Можливо, це через те, що я не людина влади, як би там не писали", - повідомила глава НАЗК.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору