EN|RU|UK
 Політика України
  1115  10

 Рада сьогодні розгляне нову редакцію закону про КС, реорганізацію держлікарень у некомерційні організації та впровадження нової моделі ринку електроенергії

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер розгляне в другому читанні законопроект №4493, який передбачає впровадження нової моделі ринку.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Першим на порядку стоїть законопроект №2309а-д (друге читання), який дозволить реорганізувати заклади охорони здоров'я в комунальні та казенні некомерційні підприємства.

У розділі "Включення до порядку денного сесії" стоїть законопроект №5350, яким пропонується схвалити і внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозиції щодо застосування персональних санкцій проти колишнього Президента Віктора Януковича, колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова і ще 19 осіб.

Також Рада планує розглянути в першому читанні законопроект №5629, збільшити штраф за парковку автотранспорту на місцях, призначених для інвалідів, на 119% з 465 до 1 020 гривень.

Крім того, депутати мають намір розглянути доопрацьований законопроект, який передбачає збільшити одноразову допомогу сім'ям загиблих військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів на 304 500 гривень до 913 500 гривень.

Згідно з порядком денним, Рада не має наміру розглядати в другому читанні законопроект №5336-1 про нову редакцію закону про Конституційний Суд.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору