EN|RU|UK
 Політика України
  5808  62
Матеріали за темою:

 ЄС може відмовити Україні в безвізі у разі ухвалення нового Трудового кодексу без "антидискримінаційної норми", - Ірина Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко припускає, що Європейський Союз відмовиться від надання безвізового режиму для України в разі, якщо парламент ухвалить новий Трудовий кодекс без норми про заборону дискримінації в сфері праці за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Про це вона повідомила на засіданні комітету Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Чи може наше безвідповідальне голосування зупинити це рішення (про надання безвізового режиму)? Може", - сказала вона.


За словами Геращенко, ухвалення цієї норми безпосередньо впливає на надання Україні безвізового режиму.

Вона просить комітет не ставити під сумнів право українців вільно пересуватися Європою.


Нагадаємо, 5 листопада 2015 року Рада ухвалила в першому читанні нову редакцію Трудового кодексу, який входив до переліку законопроектів, необхідних для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Але Рада відмовилася ухвалити поправку в цей проект, згідно з якою заборонено дискримінувати працівників за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. При цьому Рада внесла відповідні зміни до Кодексу законів про працю та зобов'язалася передбачити їх під час ухвалення нової редакції Трудового кодексу.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору