EN|RU|UK
 За кордоном
  6899  33

 Влада Москви розслідує блокування доступу до річки резиденцією Медведєва, - Навальний. ДОКУМЕНТ+ФОТО

Департамент природокористування та охорони навколишнього середовища Москви проводить службове розслідування за фактом блокування доступу до річки через огородження території, на якій розташована резиденція прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише глава Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексій Навальний на своєму сайті.

"Дмитро Медведєв не тільки прем'єр-міністр і колишній президент, а й власник нерухомості в резиденції "Золоті ключі", - зазначив опозиціонер. "Резиденція "Золоті ключі" розташована в Москві, на березі річки Раменка. Ну і, як це і належить у Росії, якщо в будинку є "круті" мешканці, то було вирішено берег Раменки обгородити і простих людей туди не пускати", - пише він.

"Ми домоглися порушення справи про адміністративне правопорушення за статтею 8.12.1 КоАП РФ ("Недотримання умови забезпечення вільного доступу громадян до водного об'єкту загального користування та його берегової смузі". - Ред.). Департамент природокористування та охорони навколишнього середовища міста Москви підтвердив факт порушення і зараз проводить службове розслідування. зараз "елітним перекривальникам" загрожує штраф до 300 000 рублів і припис про усунення порушень закону", - інформує Навальний.

"Будемо стежити за ходом виконання. А доступ до річки доведеться відкрити. Цього вимагають не тільки жителі Москви і ФБК, але й стаття 6 Водного кодексу Російської Федерації", - підкреслив він.

медведев резиденция дом река дворец имение доступмедведев резиденция дом река дворец имение доступ

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору