EN|RU|UK
 Політика України
  1340  4

 Окупанти вирішили через "суд" домагатися проведення слідчих дій щодо Полозова: "Тепер у Криму за мною полює не тільки Слідком, а й ФСБ". ДОКУМЕНТ

ФСБ РФ в окупованому Криму заявила про проведення слідчих дій щодо адвоката Миколи Полозова, що захищає Ахтема Чийгоза і сина Мустафи Джемілєва Хайсера.

Про це Полозов повідомив у своєму акаунті в Твіттері, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з копією документа, яку опублікував Полозов, 8 листопада 2016 року в приміщенні підконтрольного Кремлю "Верховного Суду Криму" відбудеться розгляд апеляційного подання "прокурора" про дозвіл слідчих дій щодо адвоката Полозова.

"До речі про тиск. Дізнався, що ФСБ в Криму хоче проводити слідчі дії щодо мене. Прокуратура намагається їм допомагати. Тепер у Криму за мною полює не лише ДСУ СК РФ по РК, але і СВ УФСБ по РК. Успіх. А також визнання того, що все правильно роблю", - заявив адвокат і опублікував відповідні документи.


суд полозов


Разом з тим, учора кримський адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці в Фейсбуці розмістив звернення в зв'язку з посиленням тиску на нього через професійну діяльність і "в тому числі в зв'язку з недавнім виступом на ОБСЄ у Відні, присвяченому свободі слова". Курбедінов заявив, що не має наміру відмовлятися від справ, які веде.
"Сьогодні на мене і моїх колег посилюється тиск, в тому числі і у зв'язку з останнім виступом на ОБСЄ у Відні, присвяченим свободі слова! Друзі, вороги - я не збираюся зупинятися і кидати ту справау якою займаюся! З адвокатським посвідченням або без нього, на волі або у в'язниці, в Криму або на чужині ... - я буду захищати права мусульман кримських татар, людей, інших національностей і віросповідання, яких переслідують за їхні погляди та політичну позицію!", - розповів адвокат.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору