EN|RU|UK
 Політика України
  2907  24

 Прокурор Гаазького трибуналу Бенсуда заявила про значний прогрес у співпраці з ГПУ, - Луценко. ФОТОрепортаж

Українська делегація на чолі з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком провела зустріч із прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі й обговорила перспективи подальшої співпраці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Генпрокурор зазначив: "На зустрічі з прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі подякував за чітку позицію з визнання російської агресії в Криму і на Донбасі.

Рішення Путіна відкликати підпис під Римським статутом - найкраще свідчення високого авторитету Міжнародного кримінального суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гаазький суд перегляне справу про спробу придушення Євромайдану, - адвокат

Наша делегація обговорила перспективи спільного розслідування злочинів щодо учасників мирного протесту на Майдані, військових злочинів та злочинів проти людяності на Донбасі та в Криму як нерозривного ланцюга злочинів державної мафії Януковича та його кремлівських покровителів.

Пані прокурор Фату Бенсуда підкреслила цінність інформації, наданої ГПУ та заявила про значний прогрес у нашій співпраці".

Також читайте: Ситуація в Криму рівнозначна збройному конфлікту між Україною і РФ, - Гаазький трибунал

луценко трибунал гаагский

Читайте також: Гаазький трибунал продовжить вивчати можливість відкриття справи за злочинами проти Євромайдану: "Канцелярія прокурора отримала нові відомості"

луценко трибунал гаагский

Також читайте: Гаазький трибунал продовжить вивчати можливість відкриття справи за злочинами проти Євромайдану: "Канцелярія прокурора отримала нові відомості"

луценко трибунал гаагский

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
   
 
 
 вгору