EN|RU|UK
 

Резонанс

(939)
 Архів
Зброя, яка розумніша за людину

Зброя, яка розумніша за людину (Ю.Бутусов)

  10996  45
Член ВККС Станіслав Щотка: "Кишенькового Верховного Суду в Президента не буде"

Член ВККС Станіслав Щотка: "Кишенькового Верховного Суду в Президента не буде" (Т.Бодня)

  4500  14
Розвідник Олег Сильницький (Макс): "Коли ми вибралися з-під аеропорту, над нами в цей момент Бог провів рукою - всі вижили"

Розвідник Олег Сильницький (Макс): "Коли ми вибралися з-під аеропорту, над нами в цей момент Бог провів рукою - всі вижили" (В.Ясинська)

  17272  23
Річниця початку боїв за Донецький аеропорт: "Літаки відпрацювали по новому терміналу, після чого ми продовжили бій. Стрілянина тривала добу"

Річниця початку боїв за Донецький аеропорт: "Літаки відпрацювали по новому терміналу, після чого ми продовжили бій. Стрілянина тривала добу" (В.Кіртока)

  24546  18
"Я і голодування оголошував, і вени собі різав". Несподівана розмова із Семеном Семенченком

"Я і голодування оголошував, і вени собі різав". Несподівана розмова із Семеном Семенченком (Є.Кузьменко, І. Ромалійська)

  33911  244
Екс-голова митниці Анатолій Макаренко: "Телевізійне "бла-бла-шоу" про митні реформи на хліб не намажеш і в наряд не одягнеш"

Екс-голова митниці Анатолій Макаренко: "Телевізійне "бла-бла-шоу" про митні реформи на хліб не намажеш і в наряд не одягнеш" (О.Москалюк)

  7672  16
Олександр Ярославський: у мене п`ятеро дітей, навіщо мені Коломойський?

Олександр Ярославський: у мене п'ятеро дітей, навіщо мені Коломойський? (Б.Бондарчук)

  28479  58
Масові арешти податкових генералів Клименка по всій країні (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Масові арешти податкових генералів Клименка по всій країні (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) (Т.Бодня)

  93838  132
"Коли біля госпіталю зібралося близько 200 осіб, щоб співати гімн, я лежав і думав, що вони божевільні, адже звідси треба тікати, бо зараз почнеться обстріл"

"Коли біля госпіталю зібралося близько 200 осіб, щоб співати гімн, я лежав і думав, що вони божевільні, адже звідси треба тікати, бо зараз почнеться обстріл" (В.Ясинська)

  8273  6
Копка-дурак и принц Амбера

Копка-дурак и принц Амбера (В.Рибніков)

  32036  51
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич: "Я стверджую, що в нас відсутній рівний для всіх доступ до якісної освіти"

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич: "Я стверджую, що в нас відсутній рівний для всіх доступ до якісної освіти" (Є.Кузьменко)

  10185  49
Богдан Гарнага: "Після двох туманних днів - хоп, і український прапор майорить над будиночком рибалки, що стоїть між "Зенітом" і Донецьким аеропортом"

Богдан Гарнага: "Після двох туманних днів - хоп, і український прапор майорить над будиночком рибалки, що стоїть між "Зенітом" і Донецьким аеропортом" (В.Кіртока)

  23855  30
Хлопці, цінуйте свої життя! Нотатки з фронту

Хлопці, цінуйте свої життя! Нотатки з фронту (Ю. Бутусов)

  17734  34
Депутати і "жорна диявола": заборонний травень у Верховній Раді

Депутати і "жорна диявола": заборонний травень у Верховній Раді (Є.Кузьменко)

  9068  36
Приклад для Гройсмана - як залучити інвестиції

Приклад для Гройсмана - як залучити інвестиції (Ю.Бутусов)

  7602  14
Координатор цивільного штабу АТО з медицини Оксана Корчинська: "З 11 серпня до ранку 24 серпня ми прийняли в Старобешеві 389 бійців. Серед них були двоє моїх поранених синів"

Координатор цивільного штабу АТО з медицини Оксана Корчинська: "З 11 серпня до ранку 24 серпня ми прийняли в Старобешеві 389 бійців. Серед них були двоє моїх поранених синів" (В.Ясинська)

  13182  22
Нардеп Віктор Чумак: "НАБУ і НАЗК – це два суперсучасні літачки, які можуть перевернути корупційне нутро в країні. Але за двох умов"

Нардеп Віктор Чумак: "НАБУ і НАЗК – це два суперсучасні літачки, які можуть перевернути корупційне нутро в країні. Але за двох умов" (О.Москалюк)

  11465  25
Військова техніка США для України: політичний символізм і визначення мети

Військова техніка США для України: політичний символізм і визначення мети (Ю.Бутусов, для "Дзеркала тижня")

  21442  42
Нардеп із "Самопомочі" Роман Семенуха: "Підвищення зарплати до 3200 мені нагадує картину: у водоймі є риба, а Гройсман кинув туди динаміт"

Нардеп із "Самопомочі" Роман Семенуха: "Підвищення зарплати до 3200 мені нагадує картину: у водоймі є риба, а Гройсман кинув туди динаміт" (О.Москалюк)

  8732  21
Бій з тінню: нотатки на полях прес-конференції Петра Порошенка

Бій з тінню: нотатки на полях прес-конференції Петра Порошенка (Є.Кузьменко)

  19837  89
Командир розрахунку артилерійської гармати Сергій Мандалина: "Багато хто подзвонив рідним, щоб попрощатися, але при цьому ми спалили не одну ворожу колону техніки"

Командир розрахунку артилерійської гармати Сергій Мандалина: "Багато хто подзвонив рідним, щоб попрощатися, але при цьому ми спалили не одну ворожу колону техніки" (В.Ясинська)

  34859  47
Анестезіолог Олег Марченко: "Обстріли артилерією з російської сторони тривали постійно. Нас "прасували". Поранених було стільки, що ми не встигали їх перераховувати"

Анестезіолог Олег Марченко: "Обстріли артилерією з російської сторони тривали постійно. Нас "прасували". Поранених було стільки, що ми не встигали їх перераховувати" (В. Кіртока)

  10914  18
Командир роти Андрій Верхогляд (Лівша): "На взятій нами позиції "Алмаз" ми повісили прапор України і перейменували її на "Орла", на честь загиблого Андрія Кизила"

Командир роти Андрій Верхогляд (Лівша): "На взятій нами позиції "Алмаз" ми повісили прапор України і перейменували її на "Орла", на честь загиблого Андрія Кизила" (В.Ясинська)

  18776  20
Міністр соцполітики Андрій Рева: Дефіцит Пенсійного фонду у 145 мільярдів – це більше, аніж ми витрачаємо на оборону

Міністр соцполітики Андрій Рева: Дефіцит Пенсійного фонду у 145 мільярдів – це більше, аніж ми витрачаємо на оборону (О.Москалюк)

  7112  71
Полковника контррозвідки СБУ Олександра Хараберюша підірвала жінка-диверсант

Полковника контррозвідки СБУ Олександра Хараберюша підірвала жінка-диверсант (Ю.Бутусов)

  26972  33
Очень важные факты, которые еще не озвучил Янукович

Очень важные факты, которые еще не озвучил Янукович (В.Рибніков)

  52181  21
Російська провокація в Дніпрі

Російська провокація в Дніпрі (Ю.Бутусов)

  57072  258
"По фюзеляжу тече бензин. Пробитий центральний бак. Це 500 літрів, а у мене 1250 кг бомб, під нами наші війська, скинути не можу", - спогади про війну 98-річного ветерана Матвієнка

"По фюзеляжу тече бензин. Пробитий центральний бак. Це 500 літрів, а у мене 1250 кг бомб, під нами наші війська, скинути не можу", - спогади про війну 98-річного ветерана Матвієнка

  22356  77
"За те, що я організував у Торецьку святкування Дня Незалежності в 2015 році, мер міста написав на мене заяву в прокуратуру", - Володимир Єлець

"За те, що я організував у Торецьку святкування Дня Незалежності в 2015 році, мер міста написав на мене заяву в прокуратуру", - Володимир Єлець (В.Кіртока)

  9646  19
"Треба зрозуміти раз і назавжди: Чорнобильська зона - це дійсно небезпечна територія". Як працюють учені в зоні відчуження

"Треба зрозуміти раз і назавжди: Чорнобильська зона - це дійсно небезпечна територія". Як працюють учені в зоні відчуження (О.Скороход)

  22542  39
"Коли ми зустрілися із пошуковцем, він півгодини не наважувався мені сказати, що знайшли тіло мого сина", - батько загиблого бійця Олександра Тищенка

"Коли ми зустрілися із пошуковцем, він півгодини не наважувався мені сказати, що знайшли тіло мого сина", - батько загиблого бійця Олександра Тищенка (В.Ясинська)

  20054  17
"Ви повинні застосувати зброю!" - Турчинов погрожував, підштовхував мене до військових дій", - інтерв`ю зрадника

"Ви повинні застосувати зброю!" - Турчинов погрожував, підштовхував мене до військових дій", - інтерв'ю зрадника (Ю.Бутусов)

  68434  347
Олександр Пабат: "Головлікарі у своєму розумінні уже приватизували лікарні і почуваються господарями "бізнесу"

Олександр Пабат: "Головлікарі у своєму розумінні уже приватизували лікарні і почуваються господарями "бізнесу" (О.Горбенко)

  13443  66
Депутат-радикал Ігор Попов: "НАБУ і САП не вистачає безбашеності та нарваності, щоб не зважати на дзвінки "зверху"

Депутат-радикал Ігор Попов: "НАБУ і САП не вистачає безбашеності та нарваності, щоб не зважати на дзвінки "зверху" (О.Москалюк)

  4088  10
Сергій Лещенко: Те, що обговорюють Онищенко з Мартиненком - неправда. У Лондоні я ні з Григоришиним, ні з іншими олігархами не зустрічався

Сергій Лещенко: Те, що обговорюють Онищенко з Мартиненком - неправда. У Лондоні я ні з Григоришиним, ні з іншими олігархами не зустрічався (Є. Кузьменко)

  20383  195
Боєць 95-ї бригади Богдан Кузик: "З восьми полонених на шахті "Бутівка" тільки один був місцевим, інші - з Новосибірська, Омська, Москви"

Боєць 95-ї бригади Богдан Кузик: "З восьми полонених на шахті "Бутівка" тільки один був місцевим, інші - з Новосибірська, Омська, Москви" (В. Кіртока)

  41995  63
"Ми стали дітьми терористів та екстремістів". Гнаний народ Криму

"Ми стали дітьми терористів та екстремістів". Гнаний народ Криму (І.Ромалійська)

  15715  34
Втеча капіталу: як повернути в країну мільярди

Втеча капіталу: як повернути в країну мільярди (Т.Бодня)

  7993  34
Микола Мартиненко: "Зустрічався з Онищенком, але плівки не слухав і коментувати не буду"

Микола Мартиненко: "Зустрічався з Онищенком, але плівки не слухав і коментувати не буду" (Є.Кузьменко, І.Ромалійська)

  11975  46
"Коли ми приносимо якісний матеріал, то Генпрокурор спокійно підписує наказ про звільнення", - генінспектор ГПУ Володимир Уваров

"Коли ми приносимо якісний матеріал, то Генпрокурор спокійно підписує наказ про звільнення", - генінспектор ГПУ Володимир Уваров (І.Салій)

  7620  11
Непрозорі закупівлі: як чиновники заробляють на тендерах

Непрозорі закупівлі: як чиновники заробляють на тендерах (Т.Бодня)

  9765  14
Володимир Ар`єв про ситуацію в ПАРЄ: "Метою Росії було не "палити" політиків, а "палити" всю організацію"

Володимир Ар'єв про ситуацію в ПАРЄ: "Метою Росії було не "палити" політиків, а "палити" всю організацію" (Є. Кузьменко)

  7368  21
Якби позиція керівництва УРСР була одностайною, недобудовану ЧАЕС могли не ввести в експлуатацію. Опубліковані унікальні документи з ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи

Якби позиція керівництва УРСР була одностайною, недобудовану ЧАЕС могли не ввести в експлуатацію. Опубліковані унікальні документи з ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи (О.Скороход)

  19271  93
"Ви не з нашого району!" Чому "Доступні ліки" доступні не всім?

"Ви не з нашого району!" Чому "Доступні ліки" доступні не всім? (Т. Галковська)

  5485  13
Заступник голови Нацполіції Ігор Купранець: "Хотілося б сказати, що ми повністю подолали бурштинову мафію, ліквідувавши найбільшу злочинну організацію на Рівненщині, але це не так"

Заступник голови Нацполіції Ігор Купранець: "Хотілося б сказати, що ми повністю подолали бурштинову мафію, ліквідувавши найбільшу злочинну організацію на Рівненщині, але це не так" (Т.Бодня)

  8157  3
Как доводить до наблюдателей о возможных провокациях

Как доводить до наблюдателей о возможных провокациях (В. Рибніков)

  21075  26
Ризики справи Мартиненка

Ризики справи Мартиненка (І. Салій)

  7780  58
У Національному пантеоні мають бути бандерівці, мельниківці, Скоропадський, Петлюра, творці української армії, - співробітник Інституту нацпам`яті Павло Подобєд

У Національному пантеоні мають бути бандерівці, мельниківці, Скоропадський, Петлюра, творці української армії, - співробітник Інституту нацпам'яті Павло Подобєд (О.Скороход)

  6054  16
Трусы Маши Захаровой

Трусы Маши Захаровой (В.Рибніков)

  90296  133
Антикорупційні стратегії Румунії та України: час і результати

Антикорупційні стратегії Румунії та України: час і результати (Ю.Бутусов)

  13322  93
"Зрада" чи "перемога"? Що думають про рішення суду ООН політики, юристи і дипломати

"Зрада" чи "перемога"? Що думають про рішення суду ООН політики, юристи і дипломати (Є.Кузьменко)

  10020  26
Перезавантаження ЦВК: хто гальмує і наскільки затягнеться процес?

Перезавантаження ЦВК: хто гальмує і наскільки затягнеться процес? (О.Москалюк)

  5348  17
Дзвінок. Частина 2

Дзвінок. Частина 2 (В. Ананьєв)

  22207  20
Показати ще 68 новин
Сторінка 1 з 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>
 
 
 
 
 
 вгору