EN|RU|UK
 

Резонанс

(758)
 Архів
22 лютого 2014-го - провал путінського плану розколу України, Коломойський зірвав з`їзд "Українського фронту", Турчинов став головою Верховної Ради, Янукович втік до Росії

22 лютого 2014-го - провал путінського плану розколу України, Коломойський зірвав з'їзд "Українського фронту", Турчинов став головою Верховної Ради, Янукович втік до Росії (Ю.Бутусов)

  25440  118
Україна-Росія: шість кроків на східному фронті

Україна-Росія: шість кроків на східному фронті (М.Пашков)

  12075  29
Олександр Турчинов: "Ми розуміли, що Майдан закінчиться кров`ю"

Олександр Турчинов: "Ми розуміли, що Майдан закінчиться кров'ю" (С.Іванов)

  74611  139
Блокада, оглядини і "Калінка" із самовикриттям

Блокада, оглядини і "Калінка" із самовикриттям (Є. Кузьменко)

  12195  38
Держсекретар МВС Олексій Тахтай: "Ніде в Європі такий конкурс на посаду голови Нацполіції не міг би пройти; стільки відкритості немає навіть у них"

Держсекретар МВС Олексій Тахтай: "Ніде в Європі такий конкурс на посаду голови Нацполіції не міг би пройти; стільки відкритості немає навіть у них" (Т.Бодня, Є.Кузьменко)

  4527  35
"Если Родина-Мать громко и смело"

"Если Родина-Мать громко и смело" (В.Рибніков)

  33220  53
Андрій Кіхтенко: "Швидкість, з якою виготовляються і збуваються наркотики, залишає далеко позаду наявні механізми контролю"

Андрій Кіхтенко: "Швидкість, з якою виготовляються і збуваються наркотики, залишає далеко позаду наявні механізми контролю" (Т.Бодня)

  6349  14
Ольга Айвазовська: "Консультації в Мінську складні через тотальну недовіру всіх сторін одна до одної"

Ольга Айвазовська: "Консультації в Мінську складні через тотальну недовіру всіх сторін одна до одної" (О.Москалюк)

  4509  7
Штурм Майдану 18 лютого 2014 року: 14 загиблих захисників Будинку профспілок, 9 убитих співробітників "Беркута" і ВВ

Штурм Майдану 18 лютого 2014 року: 14 загиблих захисників Будинку профспілок, 9 убитих співробітників "Беркута" і ВВ (Ю. Бутусов)

  16170  24
"Влада чекала на організацію ветеранів АТО, яка візьме на себе відповідальність", - екс-заступник командира батальйону "Звіробій" Олександр Буйволюк

"Влада чекала на організацію ветеранів АТО, яка візьме на себе відповідальність", - екс-заступник командира батальйону "Звіробій" Олександр Буйволюк (О.Скороход)

  17693  6
Росія узаконила окупацію українського Донбасу і визнала "ЛДНР"

Росія узаконила окупацію українського Донбасу і визнала "ЛДНР" (Ю.Бутусов)

  50202  304
Боєць батальйону "Кривбас" Андрій Новохатько: "Скрізь лежали розбиті машини і шматки тіл. Було страшно, але нам у голову вдарив адреналін, і ми всі як один підняли голову, взяли автомати і почали відстрілюватись"

Боєць батальйону "Кривбас" Андрій Новохатько: "Скрізь лежали розбиті машини і шматки тіл. Було страшно, але нам у голову вдарив адреналін, і ми всі як один підняли голову, взяли автомати і почали відстрілюватись" (В.Ясинська)

  22950  21
Баклажка Кровавого Пастора

Баклажка Кровавого Пастора (В.Рибніков)

  37546  93
Юрій Стець: "Мені сумно, коли кажуть, що Мінстець займається порохоботами"

Юрій Стець: "Мені сумно, коли кажуть, що Мінстець займається порохоботами" (Є.Кузьменко, І.Ромалійська)

  10221  159
"Хлопці, ви найкращі, я люблю вас!" - останній бій капітана Юрія Бутусова

"Хлопці, ви найкращі, я люблю вас!" - останній бій капітана Юрія Бутусова (Ю.Бутусов)

  33107  51
Чи зможе РНБО прорвати блокаду, і чи можливий компроміс влади й організаторів блокади?

Чи зможе РНБО прорвати блокаду, і чи можливий компроміс влади й організаторів блокади? (Ю. Бутусов)

  25936  185
Голова ВККС Сергій Козьяков: Завтра реформа Верховного Суду входить у головну фазу

Голова ВККС Сергій Козьяков: Завтра реформа Верховного Суду входить у головну фазу (Т.Бодня)

  6946  66
Екс-депутат Держдуми Денис Вороненков: "Ситуація у Росії - як у нацистській Німеччині. Не хочу жити у брехні й лицемірстві. Я став громадянином України і цим пишаюся"

Екс-депутат Держдуми Денис Вороненков: "Ситуація у Росії - як у нацистській Німеччині. Не хочу жити у брехні й лицемірстві. Я став громадянином України і цим пишаюся" (Ю.Бутусов)

  85235  288
Режисер Леонід Кантер: "Не переказати історію Василя Сліпака, який прожив коротке, але неймовірно яскраве життя, було б злочином"

Режисер Леонід Кантер: "Не переказати історію Василя Сліпака, який прожив коротке, але неймовірно яскраве життя, було б злочином" (В. Кіртока)

  10291  21
Командир окремого взводу розвідки 54 ОБР Руслан Пустовойт (Павук): "Я поклав під себе 8 ворожих автоматів, сам повз по полю, а попереду мене стадо з 8 полонених, і я, як пастух, гнав їх уперед"

Командир окремого взводу розвідки 54 ОБР Руслан Пустовойт (Павук): "Я поклав під себе 8 ворожих автоматів, сам повз по полю, а попереду мене стадо з 8 полонених, і я, як пастух, гнав їх уперед" (В.Ясинская)

  103151  124
"Спасибі за те, що вручаєте ордени молодим хлопцям, простим солдатам". Бійці, які відзначилися на Донбасі, стали Народними героями України

"Спасибі за те, що вручаєте ордени молодим хлопцям, простим солдатам". Бійці, які відзначилися на Донбасі, стали Народними героями України (В.Кіртока)

  5712  27
"Хочемо продемонструвати світові сильних духом українських героїв": Україна вперше візьме участь у міжнародних іграх військових Invictus Games

"Хочемо продемонструвати світові сильних духом українських героїв": Україна вперше візьме участь у міжнародних іграх військових Invictus Games (О. Скороход)

  5099  12
Голова Донецької облВЦА Павло Жебрівський: "Ми не закриваємо російськомовні школи.  Але будуємо 25 нових з українською мовою викладання"

Голова Донецької облВЦА Павло Жебрівський: "Ми не закриваємо російськомовні школи. Але будуємо 25 нових з українською мовою викладання" (О.Москалюк)

  7934  33
Сергій Білан: "Будь-які спроби ліквідувати податкову міліцію без створення нового органу фінансових розслідувань - це злочин"

Сергій Білан: "Будь-які спроби ліквідувати податкову міліцію без створення нового органу фінансових розслідувань - це злочин" (Т.Бодня)

  6995  29
Народний Герой України Олена Шевцова, яка перенесла місяць тому пересадку нирки, повернулася до допомоги бійцям на передовій

Народний Герой України Олена Шевцова, яка перенесла місяць тому пересадку нирки, повернулася до допомоги бійцям на передовій (В. Кіртока)

  10883  17
"У Росії безпілотники давно включені в армію як одиниця озброєння, а в нас про все повинен подбати розробник", - інтерв`ю з розробниками українських безпілотників

"У Росії безпілотники давно включені в армію як одиниця озброєння, а в нас про все повинен подбати розробник", - інтерв'ю з розробниками українських безпілотників (В. Ясинська)

  11761  43
Учасник блокади ОРДЛО, нардеп із "Самопомочі" Павло Костенко: "Ахметов є комунікатором між ОРДЛО та українською владою"

Учасник блокади ОРДЛО, нардеп із "Самопомочі" Павло Костенко: "Ахметов є комунікатором між ОРДЛО та українською владою" (О.Москалюк)

  22889  80
Україну розбудив мобілізаційний проект Євромайдану

Україну розбудив мобілізаційний проект Євромайдану (Ю. Бутусов)

  18078  50
Снайпер Євгеній, позивний Носик: "Виходимо на вулицю, херачать трасери. Сепари перевіряють, хто зайшов. Нам розповіли, що там стоять росіяни, там - місцеві, а навпроти - чеченці"

Снайпер Євгеній, позивний Носик: "Виходимо на вулицю, херачать трасери. Сепари перевіряють, хто зайшов. Нам розповіли, що там стоять росіяни, там - місцеві, а навпроти - чеченці" (В.Ясинська)

  34484  32
Між хаосом і договорняком: реалії будівельного ринку Києва

Між хаосом і договорняком: реалії будівельного ринку Києва (О.Скороход)

  10932  9
Закон про державну мову: посилення України чи загроза правам особистості?

Закон про державну мову: посилення України чи загроза правам особистості? (О.Москалюк, Є.Кузьменко)

  11526  229
Що відбулося в Авдіївці?

Що відбулося в Авдіївці? (Ю. Бутусов для "Дзеркала тижня")

  42096  76
"Нас війна замучила, але в цілому вижити можна, навіть без світла, аби не стріляли". Репортаж із Авдіївки

"Нас війна замучила, але в цілому вижити можна, навіть без світла, аби не стріляли". Репортаж із Авдіївки (В. Ясинська)

  16209  133
Україна повністю переграла Росію в ситуації з кризою в Авдіївці

Україна повністю переграла Росію в ситуації з кризою в Авдіївці (Ю.Бутусов)

  75433  166
Олександра Кужель: "Ми з Януковичем один одного ненавиділи, це правда. У 2004 я назвала його "мішок з гівном". І йому це переказали"

Олександра Кужель: "Ми з Януковичем один одного ненавиділи, це правда. У 2004 я назвала його "мішок з гівном". І йому це переказали" (Є.Кузьменко)

  26677  210
Міхеіл Саакашвілі: "Порошенко управляє потоками, але він не керує країною. Україною керує криза"

Міхеіл Саакашвілі: "Порошенко управляє потоками, але він не керує країною. Україною керує криза" (Ю. Бутусов)

  59362  377
"Пане Капітане... Ти завжди будеш для мене з великої літери". 29 січня загинув заступник командира 1-го мехбатальйону 72-ї ОМБр Андрій Кизило

"Пане Капітане... Ти завжди будеш для мене з великої літери". 29 січня загинув заступник командира 1-го мехбатальйону 72-ї ОМБр Андрій Кизило (В.Кіртока)

  27574  61
Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа: "Найбільше порушень прав у інтернет-торгівлі. Тут вже навіть "ліва" горілка продається!"

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа: "Найбільше порушень прав у інтернет-торгівлі. Тут вже навіть "ліва" горілка продається!" (О.Москалюк)

  5166  31
Заступник голови Нацполіції Олексій Руденко: "Серед бійців поліцейського спецназу не буде тих, хто бив людей під час Євромайдану"

Заступник голови Нацполіції Олексій Руденко: "Серед бійців поліцейського спецназу не буде тих, хто бив людей під час Євромайдану" (Т.Бодня)

  5666  9
Чому критикують організаторів блокади однієї залізниці на Донбас?

Чому критикують організаторів блокади однієї залізниці на Донбас? (Ю.Бутусов)

  28413  190
Директор Національного інституту хірургії і трансплантології Олександр Усенко: "Неможливо нагодувати людину після операції на 7,5 гривень на добу. Цього року ми не отримали навіть цих грошей"

Директор Національного інституту хірургії і трансплантології Олександр Усенко: "Неможливо нагодувати людину після операції на 7,5 гривень на добу. Цього року ми не отримали навіть цих грошей" (В.Кіртока)

  7073  74
Адвокат Микола Полозов: "Основну зачистку в Криму готують щодо Меджлісу. Його залишки заважають Кремлю дати ідеальну медіакартинку"

Адвокат Микола Полозов: "Основну зачистку в Криму готують щодо Меджлісу. Його залишки заважають Кремлю дати ідеальну медіакартинку" (Є. Кузьменко)

  3357  7
Важкі бої під Авдіївкою

Важкі бої під Авдіївкою (Ю. Бутусов)

  70656  154
"Нам треба гарно вчитися і піти в політику – подати там достойний приклад", - репортаж із потіївської спецшколи-інтернату

"Нам треба гарно вчитися і піти в політику – подати там достойний приклад", - репортаж із потіївської спецшколи-інтернату (В.Ясинська)

  5489  12
Суддя виносить вирок генералу Назарову

Суддя виносить вирок генералу Назарову (Ю.Бутусов)

  32251  149
Голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко: "Україна досі не має посла в НАТО! На рівні керівництва Альянсу всі дивуються"

Голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко: "Україна досі не має посла в НАТО! На рівні керівництва Альянсу всі дивуються" (Є.Кузьменко)

  9429  52
Доброволець Павло (Данте): "Домігся, щоб довічну інвалідність зняли і визнали придатним до служби. Хочу здобути освіту і стати офіцером"

Доброволець Павло (Данте): "Домігся, щоб довічну інвалідність зняли і визнали придатним до служби. Хочу здобути освіту і стати офіцером" (В. Кіртока)

  10692  25
Керівник "Чорної сотні" Олександр Власов: "До мене намагалися дзвонити посередники. Просили: "Дайте нам правила, ми будемо згідно з ними працювати". Порадив вивчити Митний кодекс"

Керівник "Чорної сотні" Олександр Власов: "До мене намагалися дзвонити посередники. Просили: "Дайте нам правила, ми будемо згідно з ними працювати". Порадив вивчити Митний кодекс" (Т.Бодня)

  11414  12
"Що дядя Вова скаже, те Діма і зробить". Український слід у долі таємничого ватажка "ПВК Вагнера"

"Що дядя Вова скаже, те Діма і зробить". Український слід у долі таємничого ватажка "ПВК Вагнера" (І.Ромалійська)

  41535  76
"Тату, повертайся живим!": Репортаж з відкриття музею АТО у Дніпрі

"Тату, повертайся живим!": Репортаж з відкриття музею АТО у Дніпрі (В. Кіртока)

  4567  8
Сергій Євтушок: "За рік в Україні добувається орієнтовно 300-500 тонн бурштину. Якщо навіть рахувати по 2 тисячі доларів за кілограм, уявляєте, який обіг коштів має ця тіньова індустрія?!"

Сергій Євтушок: "За рік в Україні добувається орієнтовно 300-500 тонн бурштину. Якщо навіть рахувати по 2 тисячі доларів за кілограм, уявляєте, який обіг коштів має ця тіньова індустрія?!" (О.Москалюк)

  6221  29
Єдиний депутат Держдуми РФ, який голосував проти анексії Криму, Ілля Пономарьов: "Півострову потрібен новий референдум"

Єдиний депутат Держдуми РФ, який голосував проти анексії Криму, Ілля Пономарьов: "Півострову потрібен новий референдум" (І.Ромалійська)

  28627  178
Право на пістолет

Право на пістолет (Ю. Бутусов)

  28984  849
Показати ще 68 новин
Сторінка 1 з 12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>
   
 
 
 вгору