EN|RU|UK

 Резонанс(684)

 Архів
"Пропонуємо повернути нам повноваження і можливість самостійно займатися військовими злочинами у рамках статей з 401 по 435", - т.в.о. начальника Військової служби правопорядку в ЗСУ генерал-майор Ігор Криштун

"Пропонуємо повернути нам повноваження і можливість самостійно займатися військовими злочинами у рамках статей з 401 по 435", - т.в.о. начальника Військової служби правопорядку в ЗСУ генерал-майор Ігор Криштун (А.Коваленко)

  2931  8
Депутат від Радикальної партії Юрій Чижмарь: "Мета Порошенка - узурпувати владу"

Депутат від Радикальної партії Юрій Чижмарь: "Мета Порошенка - узурпувати владу" (О.Москалюк)

  3385  12
"Завдяки цим хлопцям тіло мого сина не переорюють люди і не розтаскують собаки десь на сході, а воно поховане тут", - виставка, присвячена пам`яті загиблих бійців, проходить у Верховній Раді

"Завдяки цим хлопцям тіло мого сина не переорюють люди і не розтаскують собаки десь на сході, а воно поховане тут", - виставка, присвячена пам'яті загиблих бійців, проходить у Верховній Раді (В. Ясинська)

  5045  10
Сніданок віддай ворогу. Хто і чому вирішив бойкотувати Український ланч Віктора Пінчука в Давосі

Сніданок віддай ворогу. Хто і чому вирішив бойкотувати Український ланч Віктора Пінчука в Давосі (Є.Кузьменко)

  46343  34
16 січня 2014 го відбулася знакова подія під час революції Гідності: подав у відставку командувач Сухопутних військ, генерал-полковник Геннадій Воробйов

16 січня 2014 го відбулася знакова подія під час революції Гідності: подав у відставку командувач Сухопутних військ, генерал-полковник Геннадій Воробйов (Ю.Бутусов)

  24391  87
Глава департаменту карного розшуку Сергій Князєв: "Кількість злочинів минулого року зросла. І цей рік не буде легше"

Глава департаменту карного розшуку Сергій Князєв: "Кількість злочинів минулого року зросла. І цей рік не буде легше" (Т.Бодня)

  16191  23
Координатор групи зі звільнення військовополонених Олег Котенко: "За логікою ФСБ, матері наших заручників повинні йти і штурмувати Президента України"

Координатор групи зі звільнення військовополонених Олег Котенко: "За логікою ФСБ, матері наших заручників повинні йти і штурмувати Президента України" (В.Ясинська)

  7771  28
Вогнем і мечем! Що стоїть за конфліктом Бориса Тодурова і МОЗ?

Вогнем і мечем! Що стоїть за конфліктом Бориса Тодурова і МОЗ? (Т.Галковська)

  34994  237
Я втомився від непрофесіоналів у владі

Я втомився від непрофесіоналів у владі (О.Вадатурський)

  14767  41
Загиблі Герої серпня

Загиблі Герої серпня (Я.Осока)

  11092  26
Нардеп із БПП Олександр Черненко: "Те, що фракцією керують Кононенко та Березенко, – це міф"

Нардеп із БПП Олександр Черненко: "Те, що фракцією керують Кононенко та Березенко, – це міф" (О.Москалюк)

  4764  39
Глава АП Ігор Райнін: "Уся країна вважала Онищенка нехорошою людиною, поки він не сказав щось погане на адресу президента. Він одразу став хорошим для багатьох"

Глава АП Ігор Райнін: "Уся країна вважала Онищенка нехорошою людиною, поки він не сказав щось погане на адресу президента. Він одразу став хорошим для багатьох" (Є.Кузьменко, І. Ромалійська)

  20193  120
Підполковник Володимир Лагута: "По нас відпрацював дивізіон "Градів". Причому стріляли пітерські курсанти. Тренувалися з російської території"

Підполковник Володимир Лагута: "По нас відпрацював дивізіон "Градів". Причому стріляли пітерські курсанти. Тренувалися з російської території" (В. Кіртока)

  31752  46
Що відбувається з обміном полоненими? Основні запитання

Що відбувається з обміном полоненими? Основні запитання (Ю.Бутусов)

  12045  10
Мама українського полоненого Ольга Морозова: "Місцевого жителя, який переховував нашого сина, бойовики розстріляли"

Мама українського полоненого Ольга Морозова: "Місцевого жителя, який переховував нашого сина, бойовики розстріляли" (Т.Бодня)

  33932  53
Олена Масоріна: "Якщо в 2014-2015 роках робота волонтерів була спрямована на те, щоб "дати рибу" учасникам АТО, то зараз - на те, щоб "дати їм вудку"

Олена Масоріна: "Якщо в 2014-2015 роках робота волонтерів була спрямована на те, щоб "дати рибу" учасникам АТО, то зараз - на те, щоб "дати їм вудку" (В. Ясинська)

  7197  12
Марічка Музичук: "На чемпіонат світу до Тегерана не поїду. Іран - країна, що не годиться для такого престижного змагання"

Марічка Музичук: "На чемпіонат світу до Тегерана не поїду. Іран - країна, що не годиться для такого престижного змагання" (Є. Кузьменко)

  20806  45
"Коли буде створена Помісна Українська Церква, РПЦ змушена буде відмовитися від своїх амбіцій першості у Православ`ї", - архієпископ УПЦ КП Федір

"Коли буде створена Помісна Українська Церква, РПЦ змушена буде відмовитися від своїх амбіцій першості у Православ'ї", - архієпископ УПЦ КП Федір (О.Скороход)

  11305  48
Борислав Береза: "Київ перетворюється в Нью-Йорк 1990-х. Однак не економічно, а кримінально. Але, на жаль, місто  очолює не  Джуліані"

Борислав Береза: "Київ перетворюється в Нью-Йорк 1990-х. Однак не економічно, а кримінально. Але, на жаль, місто очолює не Джуліані" (О.Москалюк)

  27862  131
Бойові втрати супротивника у промзоні Авдіївки: 200 вбитих у промзоні у 2016 році тільки у 100-й бригаді й 11-му полку "ДНР"

Бойові втрати супротивника у промзоні Авдіївки: 200 вбитих у промзоні у 2016 році тільки у 100-й бригаді й 11-му полку "ДНР" (Ю.Бутусов)

  27212  65
eНealth – за 3 роки. Реальність чи порожні обіцянки?

eНealth – за 3 роки. Реальність чи порожні обіцянки? (Т.Галковська)

  13072  61
"Держава виділяє 60 гривень на день для одного бійця. Сюди входить не тільки його триразове харчування...", - волонтер Тетяна Бородіна

"Держава виділяє 60 гривень на день для одного бійця. Сюди входить не тільки його триразове харчування...", - волонтер Тетяна Бородіна (В.Кіртока)

  14709  43
Перший рік НАБУ: як працює нове відомство і чи можна ним маніпулювати

Перший рік НАБУ: як працює нове відомство і чи можна ним маніпулювати (А. Пивоварчик)

  6563  20
Командир мотопіхотного взводу 11-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь" Ярослав Шаманов (Шерман): "Ми підстрелили двох сепарів, знешкодивши ворожу ДРГ, а третій втік, збираючи розтяжки"

Командир мотопіхотного взводу 11-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь" Ярослав Шаманов (Шерман): "Ми підстрелили двох сепарів, знешкодивши ворожу ДРГ, а третій втік, збираючи розтяжки" (В. Ясинська)

  36124  43
Штурм Грозного 1 січня 1995-го. 22 роки тому чеченські ополченці завдали грандіозної поразки російській армії

Штурм Грозного 1 січня 1995-го. 22 роки тому чеченські ополченці завдали грандіозної поразки російській армії (Ю.Бутусов)

  69323  211
Моцарт і Айн Ренд, AC / DC і твори старця Паїсія, "Рутенія" і Женя Кемеровський. Що читають і слухають наші депутати і міністри

Моцарт і Айн Ренд, AC / DC і твори старця Паїсія, "Рутенія" і Женя Кемеровський. Що читають і слухають наші депутати і міністри (Є.Кузьменко)

  16716  41
Непростий шлях реформи, або Ще раз про атестацію поліцейських

Непростий шлях реформи, або Ще раз про атестацію поліцейських (В.Філенко)

  5244  19
Міністр інфраструктури Володимир Омелян: "Раніше були спроби монополізувати небо, тепер є спроби монополізувати річки"

Міністр інфраструктури Володимир Омелян: "Раніше були спроби монополізувати небо, тепер є спроби монополізувати річки" (І.Ромалійська, Є.Кузьменко)

  11260  28
Глава НАЗК Наталія Корчак: "Закон про е-декларування цілком підходить для мирних умов, але не для країни, яка воює"

Глава НАЗК Наталія Корчак: "Закон про е-декларування цілком підходить для мирних умов, але не для країни, яка воює" (Т.Бодня)

  8456  39
Нардеп із "Батьківщини" Альона Шкрум: "Порошенко міг додати в список Сенцова, Ляшко - інших хлопців. Це допомогло б їм вирватися. Де зараз Сенцов, а де Надя?!"

Нардеп із "Батьківщини" Альона Шкрум: "Порошенко міг додати в список Сенцова, Ляшко - інших хлопців. Це допомогло б їм вирватися. Де зараз Сенцов, а де Надя?!" (О.Москалюк)

  11711  82
"Нехай повиздихають наші вороги!" - чому порядні люди радіють смерті "патріота Росії" і "прихильника русского мира" "міністра ЛНР" Сергія Литвина?

"Нехай повиздихають наші вороги!" - чому порядні люди радіють смерті "патріота Росії" і "прихильника русского мира" "міністра ЛНР" Сергія Литвина? (Ю.Бутусов)

  47509  149
На авто в АТО за законом

На авто в АТО за законом (А.Коваленко)

  10773  9
Вадим Троян: "Я говорив депутатам: "Ви до "закону Савченко" дійдете тоді, коли хтось із вас постраждає. По злодіях в законі – те саме"

Вадим Троян: "Я говорив депутатам: "Ви до "закону Савченко" дійдете тоді, коли хтось із вас постраждає. По злодіях в законі – те саме" (О.Бондаренко)

  9517  14
"Поліграф дискредитують, коли роблять з нього моральну дубинку", - Тетяна Морозова

"Поліграф дискредитують, коли роблять з нього моральну дубинку", - Тетяна Морозова (Ю. Бутусов)

  4657  12
Нардеп із НФ Андрій Левус: "Гриняк повідомив, як тікатиме Захарченко. Але в нас тоді не було сил і засобів, щоб його впіймати"

Нардеп із НФ Андрій Левус: "Гриняк повідомив, як тікатиме Захарченко. Але в нас тоді не було сил і засобів, щоб його впіймати" (О.Москалюк)

  10018  22
Ада Роговцева: "За мою дружбу із добровольчою армією мене в Росії назвали "спонсирующей карательные банды". Я в них ворог номер один"

Ада Роговцева: "За мою дружбу із добровольчою армією мене в Росії назвали "спонсирующей карательные банды". Я в них ворог номер один" (В.Кіртока)

  15827  66
"Ікони, написані на ящиках від набоїв, рятують життя"

"Ікони, написані на ящиках від набоїв, рятують життя" (О.Максименко)

  7791  31
Бізнес-підхід до оборонної реформи: 6 порад для керівників Міноборони, які прагнуть змін

Бізнес-підхід до оборонної реформи: 6 порад для керівників Міноборони, які прагнуть змін (Г.Грант)

  4368  11
"Люблю, когда в живот стреляют смелый"

"Люблю, когда в живот стреляют смелый" (В.Рибніков)

  53075  101
Андрій Іванчук: "Коли мені сказали, що я партнер Коломойського і взагалі зло в десятому ступені, я просто вийшов на трибуну ..."

Андрій Іванчук: "Коли мені сказали, що я партнер Коломойського і взагалі зло в десятому ступені, я просто вийшов на трибуну ..." (Є. Кузьменко, С. Головньов)

  9511  33
Інвестиційний клімат: чи зможе ГПУ припинити тиск на іноземний бізнес в Україні

Інвестиційний клімат: чи зможе ГПУ припинити тиск на іноземний бізнес в Україні (Г. Ємельянов)

  2362  1
В один клік. Держава зобов`язала всі держоргани перевести свої послуги для бізнесу та громадян в електронний формат

В один клік. Держава зобов'язала всі держоргани перевести свої послуги для бізнесу та громадян в електронний формат (Т.Галковська)

  8651  4
Обстановку під Світлодарськом станом на 21 грудня стабілізовано. Результати

Обстановку під Світлодарськом станом на 21 грудня стабілізовано. Результати (Ю.Бутусов)

  59656  142
Без #зради та істерик: про Авакова й МВС, три роки війни і реформи

Без #зради та істерик: про Авакова й МВС, три роки війни і реформи (Д.Брук)

  22486  99
Дві доби пекла. Бої під Світлодарськом

Дві доби пекла. Бої під Світлодарськом (І.Мирний)

  52991  59
Операція "Приват": чи заберуть депутати свої гроші з банку?

Операція "Приват": чи заберуть депутати свої гроші з банку? (О. Москалюк)

  15177  17
Руслан Кошулинський: "Російською мовою відрізають вуха, носи, геніталії, катують твоїх друзів. Хоча б заради цього: відійди від неї!"

Руслан Кошулинський: "Російською мовою відрізають вуха, носи, геніталії, катують твоїх друзів. Хоча б заради цього: відійди від неї!" (Є.Кузьменко)

  32354  240
Жахи на вулиці в’язів: чому дерева обрізають під стовп?

Жахи на вулиці в’язів: чому дерева обрізають під стовп? (Н.Паливода)

  39544  117
"Іспанці просили передати їм усі наші розрахунки. Я ніколи на таке не погоджуся!" - розробник унікального екзоскелета Антон Головаченко

"Іспанці просили передати їм усі наші розрахунки. Я ніколи на таке не погоджуся!" - розробник унікального екзоскелета Антон Головаченко (О.Скороход)

  20979  70
"Путінський" терорист "Вагнер". Нові подробиці

"Путінський" терорист "Вагнер". Нові подробиці (Ю. Бутусов)

  36624  36
Самая невежливая из собак

Самая невежливая из собак (В.Рибніков)

  63540  78
"Поки немає ознак того, що Україна йде нашим ідіотським шляхом  із Придністров`ям", - міністр оборони Молдови Шалару

"Поки немає ознак того, що Україна йде нашим ідіотським шляхом із Придністров'ям", - міністр оборони Молдови Шалару (І.Ромалійська)

  28377  37
Показати ще 68 новин
Сторінка 1 з 11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>
   
 
 
 вгору