EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  55160  456

 "Організуймо їм українських біженців. Хочете головний біль? Ось вам головний біль!", - російський пропагандист Багдасаров запропонував депортувати українців із РФ. ВIДЕО

Російський пропагандист, директор центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров запропонував депортувати українців із РФ, ввести візовий режим і закликав усіх допомогти "співвітчизникам" на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Багдасаров запропонував виключити зі списку тих, хто підлягає обов'язковій депортації, тільки громадян України, зареєстрованих на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу.

У такий спосіб Багдасаров планує збільшити кількість біженців, які шукають притулку в європейських країнах, щоб створити додаткові проблеми в Європі.

"Організуймо їм українських біженців. У нас в Росії працює від двох до трьох мільйонів громадян України. Вводимо візовий режим, і, за прикладом пана Трампа, всіх нелегальних мігрантів - висилати. Куди вони поїдуть? Вони що в Україну поїдуть?"

Завантаження відео...
Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Ви думаєте, його вбив Путін? Це абсолютно дурна розмова! Я не хотів би продовжувати. Ви - расисти", - кремлівський пропагандист Дугін перервав інтерв'ю ВВС після питання про Нємцова. ВIДЕОКоментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
   
 
 
 вгору