EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3812  127

 Втручання в розслідування НАБУ і викриття його агентів під прикриттям є тривожним знаком, - МЗС Великої Британії

Велика Британія висловила стурбованість щодо того, що втручання в роботу Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) ставить під загрозу майбутнє незалежних антикорупційних розслідувань.

Про це йдеться у заяві представника МЗС Великої Британії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Британія все більше стурбована з приводу підриву боротьби проти корупції в Україні. Корупція залишається головною загрозою для стабільності й національної безпеки України, в той час як українські виборці визначають її як основну проблему в країні. Боротьба з нею є визначальною для європейського вибору України та її прагнень стати сучасною, економічно успішною і демократичною державою", - наголошують у заяві.

Як зазначають у британському відомстві, НАБУ, в створення якого Британія вклала значні ресурси, "є надзвичайно важливою ланкою антикорупційного механізму в Україні і досягло значного прогресу в своєму розвитку та проведенні розслідувань".

"Недавні події, зокрема, втручання в розслідування НАБУ і викриття його агентів під прикриттям є тривожним знаком, що ставить під загрозу майбутнє незалежних антикорупційних розслідувань", - ідеться у заяві.

У МЗС Британії висловили сподвання, що представники влади проявлять лідерство та єдність у питанні просування реформ для викорінення корупції.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3037810
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору