EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  7538  15

 Блокування податкових накладних зупинено до 1 березня 2018 року. У Кабміну є час на доопрацювання, - Южаніна

У Кабінету Міністрів України тепер є час, щоб розробити критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних, та прийняти необхідні нормативно-правові акти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написала голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"Друзі, завдяки спільним зусиллям на визначений час нам вдалось зупинити блокування податкових накладних у ЄРПН, ситуація навколо яких стала критичною. Ми разом розробляли механізми вирішення цієї проблеми: зустрічалися з підприємцями, проводили комітетські слухання, запрошували до дискусії колег, надавали пропозиції.

Зрештою, Міністерство фінансів, Верховна Рада нас почули та підтримали. Вчора депутати ухвалили проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році" (№6776-д), яким, зокрема, передбачено вирішення питання щодо припинення реєстрації податкових накладних у ЄРПН.

Отже, із набранням чинності цього закону блокування податкових накладних зупиняється до 1 березня 2018 року. За цей час Кабінет Міністрів має розробити критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних, та прийняти необхідні нормативно-правові акти.

У законі також прописано, за яких умов реєструються податкові накладні, реєстрація яких у ЄРПН була зупинена.

Дякую за професійну принципову позицію колегам із Комітету з питань податкової та митної політики, які об’єднали зусилля для вирішення цієї проблеми.

Дякую підприємцям, які не мовчали. Саме завдяки вашому голосу парламент учора проголосував за необхідні зміни.

Сподіваюся, надалі роботу системи зупинення реєстрації податкових накладних буде налагоджено таким чином, щоб реалізувати цілі, заради яких її було запроваджено, а саме: унеможливлення вкидання в систему схемного ПДВ, забезпечення безапеляційності податкового кредиту щодо зареєстрованих у ЄРПН податкових накладних.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038425
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору