EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6330  107

 Найбільший попит в Україні мають робочі спеціальності, - Держслужба зайнятості

Державна служба зайнятості констатувала зростання попиту на представників робочих спеціальностей: менш ніж за рік кількість вакансій збільшилася на 11%.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ZN.UA

"Найбільшим попитом в Україні користуються робочі спеціальності. Роботу для фахівців, що працюють "руками", знайти простіше, і заробітна плата для таких вакансій пропорційно збільшується від рівня кваліфікації спеціаліста", - сказано в повідомленні, поширеному прес-службою відомства в понеділок, 11 грудня.

Найбільша кількість вакансій – на підприємствах переробної промисловості (23%), торгівлі та ремонту автотранспорту (16%) й у сфері транспортних послуг (9%).

22% роботодавців мають намір найняти кваліфікованих робітників з інструментом, 21% - робітників із обслуговування, експлуатації обладнання і машин.

Середня зарплата, на яку можуть розраховувати кандидати на вакантні робочі місця, - 4600 гривень на місяць. У Києві та великих містах рівень зарплат значно перевищує середній показник у країні.

Нагадаємо, що в жовтні рівень безробіття порівняно з попереднім місяцем знизився і склав 1,1%. У жовтні в Державній службі зайнятості було зареєстровано 281,9 тисяч безробітних (проти 303 тисяч місяцем раніше). Таким чином, кількість безробітних зменшилась на 21,1 тисячу осіб.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038793
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору