EN|RU|UK
 Політика України
  1001  34

 Сухопутні війська - це той "міцний горішок", який виступає гарантом безпеки нашої країни", - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман опублікував привітання українським воїнам з Днем сухопутних військ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

 "На бійців Сухопутних військ покладені особливо ризиковані завдання у зоні проведення антитерористичної операції, на них лягає основний тягар у протистоянні з ворогом та захисті української території. Військовослужбовці Сухопутних військ, які ведуть бойові дії на суходолі, є основною ударною силою Збройних Сил, а отже є обличчям сучасного українського війська, продовжують його гідну та величну історію". - написав Гройсман.

"Тому питання фінансування Збройних Сил є одним з пріоритетних для уряду. Вже в 2020 році українська армія повинна повністю досягнути базових стандартів НАТО та відповідати критеріям членства в Альянсі. Насамперед, такі реформи та модернізація стосуються Сухопутних військ, що забезпечить Україну надійним захистом кращого світового рівня.

Приємно зазначити, що базуючись на Сухопутних військах, на наших очах створюється сучасна модель Збройних Сил – високоефективних, оптимальних за чисельністю, мобільних, добре озброєних, здатних виконувати завдання у будь-яких умовах. У питанні розбудови нашої армії ми досягли значних успіхів. Сухопутні війська – це той “міцний горішок”, який виступає гарантом безпеки нашої країни, це якісне управлінське та логістичне поєднання ракетних військ і артилерії, авіації та протиповітряної оборони, механізованих і танкових підрозділів, спеціальних військ і системи інженерно-технічного та тилового забезпечення.

Висловлюю подяку всім військовослужбовцям Сухопутних військ за чесну службу, гідне виконання військового обов’язку, відданість Батьківщині, високий професіоналізм у військовій справі, мужність та відвагу, проявлені у боях з ворогом.

Вічна пам’ять загиблим воїнам!"

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038806
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору