EN|RU|UK
 Суспільство
  6964  53

 В Україні завершився осінній призов на строкову службу

В Україні завершилася призовна кампанія "Осінь-2017", особливістю якої є додатковий призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні управління Сухопутних військ Збройних сил України в Facebook.

"Протягом осінньої призовної кампанії у жовтні-листопаді поточного року на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1997-1990 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за винятком зони проведення антитерористичної операції.
Сотні чоловіків, котрі поповнили армійські лави, у цей період заступлять на охорону стратегічно важливих об’єктів ЗСУ.

Військовими комісаріатами України було призвано та направлено до військ (сил) — 12 460 осіб, зокрема до Збройних Сил України — 8 360, Національної гвардії України — 3 500, Державної спеціальної служби транспорту — 600, тобто військові комісаріати виконали державне завдання на 100%.

Основним завданням під час проведення призову, як і раніше, було недопущення зниження якісної характеристики призовників, які направлялися на комплектування військ (сил). Відповідно до вимог чинного законодавства призов громадян України на строкову військову службу відбувався на підставі рішення районної (міської) призовної комісії. На укомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань відправлялися призовники, придатні за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями.

Процес комплектування частин та з’єднань призовниками тривав без збоїв та відповідно до визначених планів і графіків відправки, а головною запорукою успішного проведення цьогорічного призову стала злагодженість дій усіх відповідальних за призов посадових осіб та нагляд громадськості. Проте проблеми з тими, хто уникає строкової служби, у війську не бракує. Близько 70 відсотків не явки призовників до військових комісаріатів. З тих майже третина перебувають у розшуку. Тож згідно з аконодавством представники військових комісаріатів мають право вручати повістки будь-де.

За ухиляння від обов’язкової служби у війську світить реальний термін ув’язнення – до трьох років", - додали в прес-службі.

В Україні завершився осінній призов на строкову службу 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038896
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору