EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  466  1

 На зимовій сесії ПАРЄ розглянуть гуманітарні наслідки російської агресії проти України

На зимовій сесії ПАРЄ, яка відбудеться в Страсбурзі з 22 по 26 січня, буде розглянуто питання гуманітарних наслідків російської агресії проти України.

Також під час зимової сесії будуть обрані президент ПАРЄ, новий Комісар з прав людини, суддя Європейського суду з прав людини від Іспанії, йдеться в порядку денному сесії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ. 

"Перед ПАРЄ виступатимуть кронпринцеса Данії, міністр закордонних справ Данії як головуючий у Комітеті міністрів Ради Європи, президент Вірменії, прем'єр-міністр Данії та президент Австрії", - повідомили у ПАРЄ.

Також вказується, що порядок денний сесії включатиме доповідь Моніторингового комітету щодо Боснії та Герцеговині, періодичний огляд цього комітету по Естонії, Греції, Угорщині та Ірландії, розгляд питань захисту регіональних мов та мов меншин, гуманітарні наслідки війни в Україні.

Генеральний секретар Ради Європи виступить перед Асамблеєю, Комісар з прав людини представить свій останній річний звіт про діяльність на 2017 рік.

У ПАРЄ в січні направлено три запити на дебати за такими темами: два з них стосуються ізраїльсько-палестинського мирного процесу та ролі Ради Європи в ньому, а третій - зростання антисемітизму, ісламофобії та ксенофобії в Європі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3040563
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору