EN|RU|UK
 Суспільство
  739  25

 Судова реформа не відбудеться, якщо відповідальність за її успіх покладуть лише на суддів, - суддя ВС Рогач

Для успіху судової реформи в Україні необхідна законослухняна поведінка кожного учасника судового процесу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила суддя Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду Лариса Рогач у ході зустрічі з новообраними членами Верховного Суду України на тему "Верховний Суд - нова філософія судової влади. Як побудувати довіру", яка проходила сьогодні в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

"Судова реформа не відбудеться, якщо відповідальність за неї будуть чекати виключно від суддів. Це важлива складова, але не менш важливою складовою є очікування законослухняної поведінки від кожного учасника процесу. Від адвоката, особи, яка здійснює представництво, від самих сторін", - зазначила вона.

При цьому Лариса Рогач зазначила, що дуже часто їй доводиться чути про те, що деякі моменти зловживань не передбачені в кодексах.

"Але я завжди кажу, що кодекси розраховані на правомірну, законослухняну поведінку. На те, що сторони будуть використовувати надані їм процесуальні права та можливості звернення до суду для того, для чого вони призначені. Не для того, щоб затягнути процес чи ускладнити діяльність контрагента. А саме для того, щоб швидко і якісно вирішити спір", - сказала суддя Верховного Суду.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3040834
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору