EN|RU|UK
 Політика України
  1204  19

 СММ ОБСЄ повідомляє про збільшення кількості порушень перемир'я на Донбасі

СММ ОБСЄ за період з 19:30 21 грудня до 19:30 22 грудня зафіксувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, в Луганській області спостерігачі зафіксували зменшення кількості таких порушень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на звіт СММ ОБСЄ від 23 грудня.

У Донецькій області СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, серед іншого, приблизно 320 вибухів проти орієнтовно 190 відповідно", - сказано в звіті.

Увечері 21 та вночі 22 грудня камера СММ, встановлена ​​на Донецькій фільтрувальній станції, зафіксувала приблизно 30 снарядів зі сходу на захід і 2 - із заходу на схід, 1 вибух невизначеного походження, а потім сукупно орієнтовно 80 вибухів невизначеного походження.

"У Луганській області СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, не зафіксувавши жодного вибуху, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 280 вибухів)", - підкреслили спостерігачі.

"СММ зафіксувала бойові броньовані машини в зоні безпеки. У підконтрольному урядові районі спостерігачі зафіксували розвідувальну машину (БРДМ-2) в с. Бугас", - також зазначили в спостережній місії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3041246
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору