EN|RU|UK
 Суспільство
  7305  44
Матеріали за темою:

 Мама Аміни Окуєвої: "Не можна віддавати Одесу людям, які ненавидять національну українську ідею"

Мама Аміни Окуєвої Ірина Камінська схвалює ініціативу назвати в Києві вулицю на честь її дочки.

Про це вона сказала в коментарі Цензор.НЕТ.

"Ставлюся до цього позитивно. Вважаю, що саме такі люди, як Аміна, формують національну ідею. Національна ідея України - це ідея свободи. За свободу платять життям зараз кращі сини і дочки України. І тому ці імена мають залишитися в історії України в назвах вулиць, парків, скверів, у пам'ятниках. Це дуже важливо, бо Аміна - легенда. Мені всі про це говорили, і я сама в цьому переконалась, бачачи ставлення людей до неї. Коли це звучить у назвах, тоді це краще запам'ятовується, а це дуже важливо, щоб пам'ятали не тільки про неї, а й про багато тисяч тих хлопців і дівчат, які віддали своє життя за свободу України", - заявила мама Окуєвої.

Коментуючи той факт, що Одеська облрада не підтримала ініціативу назвати вулицю на честь Аміни Окуєвої, Камінська заявила: "Одеса дивним чином ставиться до цих питань. Я не хотіла починати виставку і показувати її в Одесі. Не знаю, чи покажу взагалі цю виставку, присвячену Аміні, в Одесі. Але, мені здається, що це, мабуть, потрібно буде зробити, бо не можна віддавати це місто тим людям, які ненавидять національну українську ідею, тим людям, які хочуть якоїсь особливої ​​ролі Одеси в історії цієї країни. Це українське місто, в якому теж мають знати і любити своїх героїв. Ті люди, які зараз перебувають при владі і не розуміють цього, роблять велику помилку, небезпечну найбільшими наслідками, зокрема і для них".

За словами Ірини Камінської, до неї звернулася ініціативна група, яка хоче встановити пам'ятний знак, присвячений Аміні, на медичному університеті, де вона навчалася. "Я сказала, що не заперечуватиму і погоджусь на це, якщо вони погодять це з містом. Якщо вони це зроблять, і місто піде назустріч, це буде великий плюс. Подивимося на реакцію влади щодо цього звернення. Мені це буде дуже цікаво. Це буде як лакмусовий папірець, які ж люди перебувають при владі. Що поганого зробила для них моя дочка, крім хорошого, коли віддала своє життя, захищаючи суверенітет і незалежність України. Ми побачили, як вчинила обласна рада, подивимося, як себе покаже міська рада. І тоді я подумаю, чи привезу я виставку своєї дочки в Одесу, бо, чесно кажучи, з такою владою дуже добре хочеться подумати, чи варто це робити... Хоча думаю, що це потрібно зробити в будь-якому випадку, бо серед одеситів є величезна кількість патріотів і тих людей, які люблять Україну. Адже не влада визначає майбутнє цієї країни, а простий народ, який любить Аміну, і для мене це найголовніше", - зазначила мама Аміни Окуєвої.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3041758
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору