3408  23

Світоліна вийшла у фінал турніру в Брисбені

Перша ракетка України Еліна Світоліна в півфінальному матчі на турнірі WTA Premier у Брисбені обіграла четверту ракетку світу і чинну чемпіонку змагань Кароліну Плішкову.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Хsport.ua.

Поєдинок завершився з рахунком 7: 5, 7: 5. Таким чином, українка взяла реванш у чешки за поразку на цьому ж турнірі рік тому.

Під час першої партії Світоліній вдався камбек. Еліна, поступаючись 0: 4, зуміла переломити хот сет і виграти його 7: 5. У другій же партії щось схоже ледь не зробила Плішкова. Чешка зуміла зрівняти рахунок, програючи 2: 5, але потім віддала два гейми, а з ними і матч.

Тенісистки провели на корті 1 годину і 40 хвилин. За цей час Світоліна виконала 5 подач навиліт і реалізувала 6 брейк-поінтів. У свою чергу її чеська суперниця зробила 5 ейсів, зробила 3 подвійні помилки і виграла 4 гейми на прийомі.

VEhrdlVXOWtRM2t3V21KU1ozUkRLekJNZGxKc2RFTTVNRXhCZGt3NVIwSXdUQzlSZG5SSFFUQlpTamd3V1V4UmRHUkRPVEJhWWxKblVUMDk=