EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1868  21

 НАТО не може ігнорувати агресію Росії проти України, - глава представництва Альянсу Вінніков

Російська агресія проти України кинула виклик всьому європейському порядку безпеки.

Про це заявив глава Представництва, директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Олександр Вінніков під час "круглого столу" на тему: "Загрози безпеці України та інших країн регіону Східного партнерства і можливі відповіді на них", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“Україна зіткнулася з критичними викликами для її безпеки та процвітання — як зовнішніми, так і внутрішніми. Російська агресія кинула виклик усьому європейському безпековому порядку, який був встановлений після кінця “холодної війни”. Вперше після Другої світової війни одна країна забирає територію іншої країни силою. Це очевидно, що НАТО це не може ігнорувати”, - сказав він.

Вінніков наголосив, що у відповідь на  російську агресію проти України НАТО посилює свої безпекові та стримувальні можливості, передусім, на своєму східному та південно-східному  фланзі.

“Що стосується України, то НАТО непорушне в питанні українського суверенітету та територіальної цілісності. З початку російської агресії практична та політична підтримка, яку Україні надає НАТО, стала безпрецедентною. Ми це робимо тому, що ми солідарні з Україною, і ми віримо, що підтримка реформ українського сектору безпеки і реформ — це найкращий шлях для забезпечення Україною своєї безпеки”, - заявив представник НАТО. 

Він також наголосив, що Україна вже довгий час є важливим партнером НАТО, беручи участь у місіях та операціях Альянсу. “Україна залишається пріоритетним партнером для НАТО й успіх України — життєво важливий для усього євроатлантичного простору. І тому ми продовжимо надавати Україні сильну політичну та практичну допомогу в зусиллях України з відстоювання суверенітету, незалежності та проведенні реформ”,-  заявив Вінніков.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3044615
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору