EN|RU|UK
 Політика України
  1965  38

 Жоден виш в Україні не припинив навчальний процес у зв'язку з проблемою енергоефективності, - Міносвіти

Проблема енергоефективності навчальних закладів в Україні існує, але жоден виш не припинив навчальний процес у зв'язку з цим, заявив перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

"Жоден вищий навчальний заклад свій навчальний процес не припинив. Відповідно до закону "Про вищу освіту" в новій редакції, положення про освітній процес затверджується Вченою радою навчального закладу. Воно містить, серед іншого, графік навчального процесу. Цей графік може бути різним. І наші вищі навчальні заклади відходять від практики, коли канікули тривають більше двох місяців", - сказав В.Ковтунець, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Тому вони планують цей навчальний процес, щоб оптимально використовувати ресурси. Але проблема енергоефективності є, ми її вирішуємо", - запевнив представник відомства.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3045390
VEhrdlVXMTBReXN3VEV4U1ozUkhSREJNTTFGMFpFZEhNRmwzZGt3NVF5c3dUQzlSYzA1RE56QlpOMUZ6ZEVOM01FeDJVbXBPUXprd1RHcFJkVk5FVW1ka1F6RXdUR1pSZG5SRE9XWk9RM2t3VEROUmRETjZVVzVPUjFjd1RETlJkblJIUWpCTVRGSnNkRWRETUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору