8758  80

Українці перемогли у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону. ВIДЕО

На чемпіонаті Європи з біатлону, який сьогодні завершився в італійському Ріднау, українська збірна виграла гонку в змішаній естафеті, випередивши команди Росії та Норвегії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, у складі української команди виступили Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний.

Перед останньою стрільбою різниця між нашою збірною та командою Росії була лише п'ять секунд, але Підручний показав кращий результат на останньому вогневому рубежі, витративши один додатковий набій, тоді як росіянин Логінов - три.

Отже, на чемпіонаті Європи українські спортсмени завоювали три медалі. Крім золотої медалі у змішаній естафеті, Ірина Варвинець завоювала "золото" в спринті, а також "срібло" - в гонці переслідування.

Чемпіонат Європи відбувався з 24 до 28 січня.

VEhrNGRrdzVRM2d3V21KUmMwNUhRekJNZGxGMmRFTTVaazVETHpCTVdGSm5Ua014TUV4NlVYWjBRM293VEVJNE1FcG1VWE5rUjFjd1dVUlJkbVJEZDBsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6QmFabEYyWkVNMA==