EN|RU|UK
 Політика України
  5868  25

 Ми закликаємо чітко розрізняти приватних виконавців, що діють на підставі закону, і колекторів, - заступник міністра юстиції Глущенко. ВIДЕО

В Україні почала діяти змішана система виконавчого провадження, з'явилися і почали свою роботу перші приватні виконавці.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства юстиції.

Приватні виконавці працюватимуть паралельно з державною виконавчою службою і виконуватимуть функції з примусового виконання рішень судів та інших органів.

На сьогодні вже понад 1000 осіб подали заявки на навчання, з яких склали іспит та почали працювати 80 приватних виконавців. Завдяки запровадженню змін, частка виконаних судових рішень збільшилась до 18%.

Заступник міністра також зазначила, що в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" буде створено окремий напрямок, присвячений виконавчому провадженню "Я маю право на виконання рішення суду", завдяки якому кожен зможе знайти відповіді на конкретні запитання, які стосуються виконавчого провадження.

Окрема увага в рамках цього напрямку буде приділена популяризації добровільного виконання судових рішень за принципом "ЗНАЮ! ДОВІРЯЮ! ВИКОНУЮ!"

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3047841
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору